Fitnesa klubs “Atlētika” piedāvā atskatīties uz grandiozajam jubilejas svinībāmPulcējot veselīga dzīvesveida piekritējus, mazus un lielus, ar aizraujošām atrakcijām un sacensībām, pārsteigumiem, vērienīgu uguns šovu un labu garastāvokli savu 10 gadu jubileju nosvinēja fitnesa klubs “Atlētika”.

Ar daudzveidīgu nodarbību klāstu, draudzīgiem treneriem, patīkamu atmosfēru neatlaidīgu darbu un gribasspēku fitnesa klubs “Atlētika” jau desmit gadus ir sevi pierādījis kā vietu, kur ikviens var piepildīt sen lolotu sapni par veselīgu augumu vai vienkārši lietderīgi pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā. 

Kā atzīst fitnesa klubu tīkla “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, kluba dzimšanas dienas svinības bija pateicība ne tikai “Atlētika” pastāvīgajiem klientiem un darbiniekiem, bet arī lieliska iespēja ikvienam atpūsties brīvā dabā brīnišķīgā vietā, atzīmējot svētkus sportiskā atmosfērā draudzīga kolektīva ielokā.

Kamēr emocijas pēc krāšņajiem svētkiem vēl aizvien nav noplakušas, fitnesa klubs "Atlētika" piedāvā atskatīties uz grandiozajām svinībām īpašā video vēstījumā.
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress