Google Street View  kartē tagad ir arī Latvija


Latvijas skaistums tagad pieejams jebkuram Google kartes lietotājam visā pasaulē.


2012. gada 15 maijs. No šodienas Google Street View kartē tiek iekļauta arī Latvija, kas  ļauj lietotājiem apskatīt un pārvietoties 360 grādu līmenī pa ielām un vietām visā valstī ar fotogrāfiskās datu bāzes palīdzību.


Street View ir populāra Google Maps  bezmaksas funkcija, kas tika izveidota 2007.gada maijā un ir pieejama jau vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē. Karte ļauj lietotājiem detalizēti izpētīt un orientēties kādā noteiktā pilsētā vai apkaimē ar panorāmas skata palīdzību. Šī funkcija ir pieejama arī tādās Google programmās kā Google Earth un Google Maps mobilo telefonu versijā.


Vietās, kur Street View ir pieejams, "ielu skatu" var apskatīt, pietuvinot karti maksimāli tuvu vai ievelkot no kreisās Google Maps kartes malas  oranžo cilvēciņa ikonu vajadzīgajā vietā. Tagad jebkuru vietu var apskatīt un izpētīt vēl pirms ierašanās tajā, kartes lietotājiem būs iespēja Latviju apceļot  virtuāli, organizēt tikšanās vietas vai uzzināt ko jaunu izglītošanās nolūkos.


Nekustamā īpašuma pārdevēji un pircēji ar šīs funkcijas palīdzību var būtiski ietaupīt laiku un kartē jau iepriekš izpētīt izvēlētā īpašuma apkārtni. Tāpat šo karti varat izmantot, lai noskaidrotu braukšanas virzienus.


Ulfs Spitzers, Google Street View programmas vadītājs: " Šodien esam ļoti priecīgi un satraukti, atklājot Street View funkciju Latvijā. Šī funkcija  pavērs iespēju Latvijas skaistās pilsētu ielas un apkārtni iepazīt jebkuram interneta lietotājam visā plašajā pasaulē. Tāpat šīs kartes priekšrocības tagad varēs lietot arī uzņēmējdabības un citu nozaru pārstāvji.”


Atbalsts Latvijas uzņēmējiem
Uzņēmēji ar Street View tehnoloģijas palīdzību var veicināt savu biznesu, bezmaksas ievietotjot to savās mājaslapās, tādējādi kļūstot pieejamāki un ērtāk sasniedzami saviem klientiem. Tagad, piemēram, Rīgas nekustamo īpašumu aģents var piedāvāt 360 grādu skatu uz namīpašumu, kas atrodas pārdošanā. Tūrists, vai viņš ir  no Lielbritānijas vai Latvijas, uzreiz var apskatīt, vai viņa interesējošā viesnīca atrodas patīkamā apkārtnē.


Google iegulda ārkārtīgi daudz resursu, lai aizsargātu indivīdu privātumu, vienlaikus ļaujot visiem lietotājiem gūt praktisko labumu ar šīs funkcijas palīdzību. Street View satur tikai tos skatus, kurus var redzēt no publiski pieejamām vietām un aizpludina visus mašīnu reģistrācijas nummurus un cilvēku sejas. Jebkurš kartes lietotājs var ziņot par viņaprāt nepiemērotiem skatiem izmanotjot funkciju “Ziņot par kļūdu”. Google ir plaši apspriedusies privātuma aizsardzību gan ar datu aizsardzības pārstāvjiem, gan citām sabiedrības grupām.


Plašāku informāciju par Street View privātuma aizsardzību un to kā šo programmu var izmantot izklaides nolūkos un uzņēmējdarbības veicināšanai, lūdzu, apmeklējiet Street View lapā latviešu valodā: http://maps.google.lv/streetview

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress