Jēkabpilī notikusi nežēlīga slepkavība; aizturēts recidīvists

Vakar Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, piesaistot kinologus, aizdomās par slepkavību aizturējuši 1985.gadā dzimušu vīrieti.


Vīrietis ir Jēkabpils iedzīvotājs un jau iepriekš ir 7 reizes tiesāts gan par zādzību un laupīšanu izdarīšanu un šī gada 11.jūlijā atbrīvots no ieslodzījuma vietas, informē Valsts policija.


Nogalinātā vīrieša līķa ķermeņa daļas tika atrastas vakar, 10.septembrī vienā no daudzdzīvokļu ēkas dzīvokļiem Slimnīcas ielā. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki par noziegumu aizturējuši vīrieti Jēkabpils pilsētā tajā pašā dienas vakarā, kurš atzinies slepkavības izdarīšanā un līķa sadalīšanā vairākās daļās.


No aizturētā liecībām izriet, ka viņam ar bojā gājušo izveidojies sadzīviska rakstura strīds, kura laikā viņš izdarījis slepkavību. Nolūkā slēpt nozieguma pēdas, sadalīja līķi vairākās ķermeņa daļās un to iznesa no dzīvokļa, kurā slepkavnieks pats dzīvojis. Līķa ķermeņa daļas iesviedis neapsaimniekotas teritorijas kanalizācijas akā netālu no savas dzīvesvietas. Nozīmētas ekspertīzes un un mirušā identitāte tiek noskaidrota.


Uzsākts krimināllikums pēc Krimināllikuma 117.panta 5.punkta Par slepkavību pastiprinošos apstākļos ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana, kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.


Policija izmeklēšanas laikā pārbaudīs vai persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.


Avots: nra.lv


 

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress