Latvijas kinoteātros sāk rādīt romantisku drāmu “Mīlestības seja”No 12. septembra Latvijas kinoteātros būs skatāma romantiska drāma "Mīlestības seja".

Nav izslēgts, šajā pasaulē ikvienam cilvēkam ir dubultnieks, kas viņam līdzinās kā divas ūdens lāses.

Filmas varone par to pārliecinās pati savām acīm. Reiz gleznu galerijā viņa sastop vīrieti. Absolūtu, ideālu sava vīra – viņas dzīves lielās mīlestības – dubultnieku.

Kas tas ir? Halucinācijas nomodā? Velna darbi? Slimīgas iztēles auglis? Pašapmāns? Nē, dzīvs cilvēks, ar kuru satuvināties šķiet ne mazāk svarīgi kā elpot. Iespējams, lai atgūtu sava mūžā mīlestību.Iespējams,lai atkal justos dzīva.
Viņā mājo tikpat spēcīgas šaubas un iekšēja svārstīšanās, cik izlēmīga ir viņas rīcība. Tikšanos sākums ir pilnībā viņas iniciatīva. Savukārt par Mīlestības sākumu ir atbildīgs viņš. Bet kura mīlestības? Vai runa par abpusējo, vienlīdz brīnišķo abiem? Varbūt, ka tikai par Viņa mīlestību, kas izrauj no pagātnes dēmonu gūsta un no jauna dāvā radīšanas prieku? Vai arī Viņas mīlestību pret personu, kas identiska tai, ko neizsakāmi mīlējusi un kas nespēj viņu atlaist? Kāda tā ir, Mīlestības Seja?

Mēdz teikt, ka vienpusēja mīlestība nemaz nepastāv. Vai tā ir tiesa? Noskatieties šo pārsteidzošo, ārkārtīgi smalko un gaišo, neticami skaisto filmu ar divu ģeniālu aktieru saspēli tuvplānos. Vissarežģītākās jūtas ieaustas jaudīgas psiholoģiskās drāmas audeklā. Var jau būt, ka tieši te jūs atradīsiet atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem, ko cilvēkiem uzdod mīlestība. Briljants, īstens briljants!

 
Padalies

laukudzive.lv © 2023 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress