Līgatnes novada svētku nedēļas noslēgums 25.maijā

25. maijā Līgatnes pilsētas estrādē jau septīto gadu pēc kārtas kopā pulcēsies novada muzikanti, dejotāji, viesos brauks pūtēju orķestri , mākslinieki un tirgotāji.


Jau no plkst. 12:00 gaidām visus Līgatnes brīvdabas muzikālajā estrādē uz koncertprogrammu „Dziesmā augu, dejā augu”, kur līdz plkst. 18:00 uzstāsies Līgatnes bērnudārza un Līgatnes novada vidusskolas dziedātāji un dejotāji, pūtēju orķestri ,,Madliena”’ un „Auseklītis”. Visu dienu darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Svētku viesi savus sapņus varēs uzticēt Rīgas Celtniecības koledžas audzēkņu veidotajam Cerību kokam. Novada kultūras namā interesenti varēs apskatīt izstādi ,,Rozes no pūralādēm”, kurā šie cēlie ziedi būs adīti, tamborēti, pērļoti, gleznoti...Fotografēšanās ar muižkungu un viņa kundzi. Bērniem priekam būs piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas. Vienreizēja iespēja pavizināties ar vienkoču laivu.


Plkst. 19:30 svētku dalībnieki dosies gājienā no „Lāču migas” uz pilsētas centru, bet plkst. 20:00 brīvdabas estrādē sāksies novada svētku noslēguma lieluzvedums „Naudas koks”, veidots pēc V.Belševicas darba Tās dullās Paulīnes dēļ motīviem. Tā būs muzikāla komēdija 2 cēlienos ar košu finālu. Lomās: kapela „Bumerangs”, TDK „Zeperi”, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Gunārs Placēns, Regīna Devīte, Dace Eversa, Ilze Lieckalniņa, jauktais koris „Līgatne”, pūtēju orķestris „Madliena”, „Rīgas pirotehnika”.


Svētku noslēgumā plkst. 23:00 zaļumballe ar dzīvās mūzikas grupu Tutti-Frutti.


Ieeja bez maksas.

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress