Paula Ķiete piedāvā jaunu dziesmu „Tas nav nekas jauns”Grupas „Putnu balle” agrākā dalībniece Paula Ķiete, kura nu jau ilgāku laiku apgūst mūzikas mācības Londonas Mūsdienu mūzikas akadēmijā, beidzot ir ierakstījusi vienu jaunu dziesmu latviešu valodā.

Dziesmas „Tas nav nekas jauns” autori ir Paulas tētis Normunds Ķietis un tekstu autors Guntars Račs, ziņo mūzikas ierakstu kompānija "Mikrofona ieraksti".
Šis ir pirmais Paulas ieraksts latviešu valodā, kopš viņa uzsāka mācības Lielbritānijā. Pirmie klausītāji bija Paulas kolēģi Anglijā, kas atzinīgi novērtēja viņas sniegumu latviski, izsakot vēlmi šo dziesmu dzirdēt arī angļu valodā.
Ieraksts ir veikts šī gada decembrī Empire Studios Lielbritānijā, sadarbojoties vairākiem talantīgiem Paulas draugiem un mūziķiem. Dziesmas aranžējumu veidojis Josh Bergson, taustiņu instrumenti un piebalsis – Penny Nicholls, ģitāra – Matt Saunders.
Paula Ķiete: „Centos atklāt melodijas burvību un vārdu spēku, kas mūsdienās mēdz palikt otrajā plānā. Dziesma ir par mūsu dzīves pamatvērtībām un es ceru, ka tā jums liks kaut uz mirkli apstāties un padomāt par pašu galveno.”
Dziesmas Mp3 pieejams mūzikas lejupielādes portālā Doremi.lv

Avots: www.rigarulle.lv


 
Padalies

laukudzive.lv © 2022 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress