10 soļi, kas katru pāri padarīs laimīgāku

1. Uzmanība

Neaizmirsti uzmanīgi klausīties tajā, ko Tev saka Tavs partneris. Ieklausīties un saprast otru cilvēku reizēm attiecībās ir svarīgākais. Sajūta, ka Tevi saprot un atbalsta, nav salīdzināma ar kaut ko citu.

2. Pieskārieni

Nejaušs sensors kontakts satuvina ne mazāk kā sekss. Apskauj, glāsti mīļoto cilvēku un dari to it kā nejauši, jo tādi pieskārieni ļoti satuvina un pastiprina šo savstarpējo saikni starp Jums.

3. Pieklājība

Būt pieklājīgam attiecībā uz savu partneri – tas ir dabiski, bet mēs bieži vien par to aizmirstam. Laikā pateikts “paldies” un “lūdzu”, mazas nesavtīgas pateicības ir garants dzīvei bez strīdiem.

4. Pateicība

Attiecībās ir ļoti svarīgi pateikties par visu to labo, ko Tavā labā dara mīļotais cilvēks. Lai neviens labais darbs nepaliek nepamanīts – esi pateicīgs , ka šis cilvēks katru dienu izvēlas tieši Tevi.

5. Saskarsme

Lai parunātos par dažādām tēmām vai arī vienkārši uzzinātu, kā Tavam mīļotajam cilvēkam iet, nav vajadzīgs īpašs iemesls, tomēr līdz sarunai bieži vien mēs nonākam tikai galīgas nepieciešamības brīžos, kad kopā bērni jāved pie ārsta vai jādodas iepirkties. Sarunājies tāpat vien, tāpēc ka Tev kopā ar šo cilvēku ir interesanti, un liec viņam to sajust.

6. Flirts

Lai arī cik ilgas nebūtu Jūsu attiecības, nepārstāj veltīt partnerim uzmanību. Nejaušs smaids, mājieni vai komplimenti atgādinās Jums abiem par pirmajām Jūsu iepazīšanās dienām un liks Jums atcerēties, kas ir tas, kas Jūs piesaista savā partnerī.

7. Komandas darbs

Centieties darīt kopā visu, ko vien varat. Ēdiena gatavošana, kāds īpašs hobijs vai sports – šīs nodarbes Jūs vienos un dāvās sajūtu, ka Jūs ejat pa vienu un to pašu dzīves ceļu.

8. Humors

Humors un viegla attieksme pret problēmām ir nenovērtējama. Smejieties kopā, ironizējiet. Ja Jūs kopā esat pieraduši smieties, tad Jums noteikti nav jābaidās, ka kaut kādas bēdas varētu izjaukt šo Jūsu savienību.

9. Atvainošanās

Atvainojieties par sīkumiem, netieši apvainojumi ir pilnīgi bezjēdzīgi. Pateikt “piedod” ir ļoti vienkārši, bet labums no šī mazā vārdiņa pateikšanas ir ļoti liels.

10. Sapņi

Kopīgi mērķi un sapņi ir ceļš uz nākotni. Atbalsti mīļoto cilvēku, nostiprina viņa cerības, tici viņam. Jūs esat kopā, taču neliedz savam partnerim brīvi izvēlēties, vienkārši atbalsti viņu – tā viņš Tev kļūs vēl tuvāks.
Foto: hatasvadasz articsoka/ https://www.flickr.com/photos/117253275@N06/ https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress