57% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vēl arvien nav skaidra sākumdeklarēšanās būtība un prasības

Ir pagājis mēnesis, kopš ir iespējams iesniegt sākumdeklarācijas jeb „nulles” deklarācijas. Salīdzinoši lielai daļai (39%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir skaidra sākumdeklarēšanās būtība un prasības (9% - noteikti jā; 30% - drīzāk jā). To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, martā veiktais pētījums.

Vairāk nekā pusei (57%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem nav skaidra sākumdeklarēšanās būtība un prasības (24% - noteikti nē; 33% - drīzāk nē).

4% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Vairākums (67%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka sākumdeklarēšanās prasība uz viņiem neattiecas, savukārt 15% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju norāda, ka sākumdeklarēšanās prasība uz viņiem attiecas.

Piektajai daļai (18%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem nav konkrēta viedokļa vai uz viņiem attiecas sākumdeklarēšanās prasība.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress