Āboltiņa: Ūjināšana samazinās “Vienotības” reitingusPartijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa atzīst, ka viņas ūjināšana pensionāru piketa laikā pasliktinās partijas reitingus.

Partijas “Vienotība” vadītāja Solvita Āboltiņa LTV savu ūjināšanu pensionāru piketa laikā skaidro kā joku, kuru pieredzējis politiķis nedrīkstēja atļauties.

"Šajā ūjināšanā nebija ļaunu nodomu, un, ja kāds tajā saskata, ka es kādu esmu aizvainojusi, tad es no sirds atvainojos. Es neesmu ne tā audzināta, ne arī savā politiskajā pārliecībā uzskatu, ka par veciem cilvēkiem vajadzētu ņirgāties," skaidroja Āboltiņa.

Vienlaikus viņa norāda, ka piketā ievērojusi agresīvus arodbiedrības LABA pārstāvjus, un dzirdējusi dažādas rupjības, atzīstot, ka tas tomēr nevarēja kļūt par pamatu šādai rīcībai.

Partijas "Vienotība" līdere atzina, ka apzinās, ka partijas reitingi vēl vairāk kritīs, piebilstot, ka viņas rīcībai noteikti būs ietekme. "Manā uztverē "Vienotības" slikto reitingu pamatā ir iekšējās nesaskaņas, ko mēs demonstrējām un komandas trūkumu," pauda Āboltiņa.

Jau vēstīts, ka plašu rezonansi sabiedrībā izraisīja "Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas uzvedība pensionāru piketa laikā - uz pensionāra saucieniem Āboltiņa atbildēja ar ūjināšanu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress