Āboltiņa: Valdība uzslavas vēlētos arī saņemt no saviem pilsoņiemPēdējā laika notikumi vairākās nozarēs, tai skaitā izglītības, veselības un tieslietu, rada nepieciešamību izvērtēt ministru darbu, pirmdien intervijā LTV raidījumam "Rīta panorāma" atzina partijas "Vienotība" līdere Solvita Āboltiņa.

Intervijā Āboltiņa norādīja, ka ir vairākas situācijas nozarēs, kuras liek aizdomāties par nepieciešamību izvērtēt ministru darbu, vienlaikus piebilstot, ka jautājums par to, vai kādam no ministriem būtu jāpamet amats, jāatstāj Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas rokās.

"Mēs spoži nostartējām kā Eiropas Savienības prezidējošā valsts, saņemot vairākas atzinības no Eiropas līderiem. Es labprātāk gribētu, lai mēs šādu atzinību saņemtu no Latvijas Latvijas iedzīvotājiem," pauda Āboltiņa, norādot, ka nevarētu teikt, ka Latvijas valdība ir strādājusi veiksmīgi risinot vairākus iekšpolitiskus jautājumus.

Viņa uzsvēra, ka vēlētos, lai tiktu runāts par ministru solījumiem un paveikto šī jautājuma sakarā:"Politiķiem ir jāvar piedāvāt to risinājumus, kuru sabiedrība no tiem gaida," norāda Āboltiņa.

Viņasprāt šobrīd viens no aktuālākajiem jautājumiem ir valsts budžets, kurš prasīs koalīcijas spēju vienoties svarīgos jautājumos.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress