Aicina seniorus uz datorapmācību

Senioru apmācības projekta Pieslēdzies, Latvija! trīs dienu bezmaksas kursiem, lai apgūtu datorzinības, mēneša laikā jau ir pieteicies tūkstotis senioru. Taču kursu organizētāji uzņēmums Lattelecom norāda, ka ikviens seniors apmācībām var pieteikties līdz pat oktobrim.


Maijā paralēli skolotāju apmācībām darbam ar internetā bāzēto Pieslēdzies, Latvija! apmācību programmu un mācīšanas metodiku pirmās senioru grupas atgriežas skolas solā. Projekts norisināsies visā Latvijā līdz pat rudenim, tāpēc apmācībām joprojām var pievienoties ikviens seniors. Pieteikties apmācībām var vairākos veidos: zvanot uz Pieslēdzies, Latvija! bezmaksas tālruni 80000822, interesējoties savas pilsētas pensionāru biedrībās, kā arī atsaucoties uz pašu skolotāju publicēto kontaktinformāciju.


«Nekas vēl nav nokavēts, aicinām ikvienu senioru izmantot šo bezmaksas iespēju. Noteiktais mācību ilgums ir trīs dienas, bet skolotājs pats izveido sev un savām grupām piemērotāko mācību grafiku. Turklāt, ņemot vērā, ka ir vairāk nekā 100 mācību vietu visā Latvijā un projekts ilgs līdz rudenim, tad pat aizņemtākajiem būs iespējams atrast sev piemērotāko risinājumu,» norāda Lattelecom speciāliste Līga Bite. Pērn vairāk nekā 1500 senioru apguva pirmās iemaņas darbam ar datoru un internetu. Šogad, pateicoties vairāk nekā 100 skolotāju iesaistei, projekts notiks ar vēl plašāku vērienu – plānots ne tikai četrkāršot apmācāmo skaitu, bet arī paplašināt apmācāmo loku, bezmaksas datorapmācības piedāvājot cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem. Apmācības tiks organizētas nelielās grupās – pa 14 dalībniekiem katrā grupā. To ilgums būs trīs dienas, apmācībām veltot četras mācību stundas (45 minūtes katra) ik dienu.


***


Kā pieteikties?


KĀ PIETEIKTIES DATORAPMĀCĪBAI?


Zvanot uz Pieslēdzies, Latvija! bezmaksas tālruni 80000822 vai interesējoties savas pilsētas pensionāru biedrībās.


Avots: nra.lv /Inga Paparde

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress