airBaltic padomē darbosies seši valsts pārstāvji

Ceturtdien, 22.decembrī, notika AS „Air Baltic Corporation” akcionāru sapulce, kurā uzņēmuma bijušā privātā akcionāra AS „Baltijas Aviācijas sistēmas” (BAS) pārstāvju vietā tika iecelti jauni, valsts izvirzīti, padomes locekļi.

Padomē tika iecelta Satiksmes ministrijas Investīciju departamenta direktore Ilze Aleksandroviča, ņemot vērā viņas pieredzi un zināšanas investīciju piesaistes un finanšu jautājumos. Līdz 2009. gadam I.Aleksandroviča strādāja Finanšu ministrijā, bet pirms tam Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā.

Tāpat uzņēmuma padomē tika iecelts Valters Grīnvalds, kurš ir Biznesa ziņu portāla Baltic News Network (BNN) veidotājs un līdz šā gada augustam ieņēma BNN direktora amatu. Savukārt no 2007. līdz 2009. gadam V.Grīnvalds strādājis kā Latvijas Republikas Valsts Kontroles sabiedrisko attiecību speciālists un Komunikācijas daļas vadītāja vietnieks. V.Grīnvalda pieredze un zināšanas mediju, sabiedrisko attiecību un mārketinga jomās veicinās padomes darbu airBaltic reputācijas atjaunošanā.

Darbu airBaltic padomē turpina tās priekšsēdētājs Andris Liepiņš, kā arī Ģirts Kiršteins, Nikolajs Sigurds Bulmanis un Raitis Tukāns.

Tā kā šī gada decembrī valsts pārņēma airBaltic akcijas un kļuva par 99.8% uzņēmuma akciju turētāju, uzņēmuma padomē nepieciešams aizstāt bijušā privātā akcionāra BAS izvirzītos pārstāvjus.

Avots: nra.lv
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress