Aizvien vairāk cilvēku pārvācoties savas iedzīves pārvešanu uztic profesionāļiemNav noslēpums, ka vasara ir gadalaiks, kurā cilvēki visaktīvāk izvēlas labiekārtot savu mājokli vai mainīt dzīvesvietu, turklāt siltajā sezonā ir arī visi nepieciešami apstākļi, lai to veiksmīgi realizētu, taču bieži cilvēki nav iedomājušies, cik tas ir laikietilpīgs, sarežģīts un smags process.

Bez raizēm par jaunas dzīvesvietas iegādi, cilvēkiem tik pat svarīgs jautājums ir tas, kā iepakot un pārvest mēbeles un sadzīves iekārtas no vecās mītnes uz jauno. Kamēr mazās mantas šķietami ir iespējams vieglāk sapakot pašiem, lielizmēra mēbeles prasa papildus uzmanību un rūpību. Palīdzēt cilvēkiem izvest un sapakot iedzīvi piedāvā firma “FF International Movers”.

Kā norāda firmas vadītājs Aivars Usāns, kurš kopš 2004. gada ir FEDEMAC (Eiropas pakotāju asociācijā), un 2013. kļuva par tās prezidentu, būtiski ir atvēlēt pietiekoši daudz laika visa procesa izvērtēšanai, sākot ar mantu kravāšanu un visbeidzot ar jaunā mājokļa iekārtošanu. Vienlaikus jāpadomā gan par to, kādas un cik daudz kastes būs nepieciešamas, gan to, kā pasargāt mēbeles no saskrāpēšanas, visbeidzot ar kādu transportlīdzekli to visu būs iespējams nogādāt jaunajā mājvietā.

Visbiežāk klienti, kas vēlās veikt pārvākšanos paši, kļūdās apjoma novērtēšanā un savu spēku izvērtēšanā, jo uzskata, ka tikai lielās leitas un mēbeles prasa laiku. Jā protams lielgabarīta lietas sagatavot pārvešanai, lai jaunajā mājoklī, tās būtu tikpat skaiskas, prasa iemaņas un profesionāli pakalpojuma sniedzēji izmanto speciālu iepakojamo materiāli, bet arī mazās un trauslās lietiņas ir vērts sapakot rūpīgi, lai pārcelšanās proces nebūtu katru atsevišķu lietu pārvadāšana klēpī...

“Lielākajai daļai cilvēku mantu pārvešana pie visām pārvakšanās raizēm ir tikai lieks apgrūtinājums, tādēļ viņi izvēlas savas iemīļotās mēbeles uzticēt profesionāļiem. Mūsu klientiem patīk apziņa, ka mantas droši tiks nogādātas no vienas vietas uz otru. Sākotnēji tiek rasts kopīgs risinājums pārvākšānās pakalpojumiem, mūsu profesionālajiem speciālistiem sniedzot konsultācijas un izvērtējot visas klientu pārvākšanās prasības un noteikumus, kā arī informējot par procesa virzību,” norāda firmas “FF International Movers” vadītājs.

Protams, drošība un garantija, ka gadiem krātās mantas nekur nenozudīs, ir tikai daļa no pārvākšānās firmas speciālistu darbiem. Cilvēki paši lielizmēra mēbeles un sadzīves tehniku nespēj izkustināt, kur nu vēl droši izjaukt un sapakot, vai iznest no telpas, tādēļ šajā smagajā darbā iesaistās profesionāļi, kuri pret iedzīvi attiecas ar rūpību un attieksmi kā viņu pašu īpašumu. Pēc izvešanas darbiem, klientiem tiek piedāvāts mēbeles kā kādu laiku uzglabāt drošībā pie sevis, tā uzreiz izvietot jaunajā mājvietā.

“Lai kādā attālumā atrastos klienta jaunā dzīvesvieta, mēs piedāvāsim vislabāko risinājumu. Tāpat cilvēkiem bieži rodas vajadzība pārvest specifiskus priekšmetus vai dažādus dzīvniekus, ko mēs ar lielāko prieku arī realizēsim. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, lai cilvēks jau tā saspringtajā pārvakšanās laikā ne par ko neraizētos un maksimāli paļautos uz mūsu profesionālajiem darbiniekiem!” piebilst firmas vadītājs Aivars Usāns.

Ja sākotnēji specializēto pārvadājumu sfēras galvenie klienti bija vēstniecības un konsulātu ārvalstu dalībnieki, tad pašlaik sadarbība tiek veidota arī ar privātpersonām un vietējiem uzņēmumiem, kuru loks ar katru gadu paplašinās. Kopš 2002. gada jūnija SIA "FF International Movers" veiksmīgi pievienojies Amerikas Pakotāju Asociācijai, kas apliecina firmas profesionalitāti un paplašina sadarbības partneru loku. Tāpat “FF International Movers” ir asociācijas FEDEMAC biedri, norādot uz veiksmīgajām sadarbības spējām un jau ilgstošo pieredzi pārvadājumu sfērā.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress