Jaunieši un pieaugušie aicināti piedalīties biznesa apmācību sesijā “Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus!”



Biznesa vides attīstība un jaunu uzņēmumu dibināšana šobrīd ir viena no aktuālākajām praksēm mūsu valsts ekonomikā, tāpēc, rūpējoties par nākotnes uzņēmēju izglītošanu, "Jauno komersantu skola" aicina jauniešus un pieaugušos piedalīties īpašā biznesa apmācību sesijā "Kā izveidot veiksmīgu biznesu un gūt panākumus". Apmācību mērķis ir vairot topošajos uzņēmējos motivāciju savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, paplašināt savu redzējumu par nākotni, mudināt savu ideju realizācijai, kā arī sniegt zināšanas par visu, kas saistās ar biznesu, tā attīstīšanu un peļņas gūšanu.

Biznesa apmācību sesija ilgs divus mēnešus – no jūlija līdz augustam, un tā piedāvās apmeklēt septiņas radošās lekcijas, veidot praktiskos uzdevumus, testus, saņemt no biznesa profesionāļiem individuālas konsultācijas klātienē un "online" (interneta tiešsaistē), veidot diskusijas un rosināt viedokļu / ideju apmaiņu apmācību dalībnieku starpā. Apmācības notiks Rīgas centrā, katru pirmdienu, attiecīgajos datumos – 13. jūlijā, 20. jūlijā, 27. jūlijā, 3. augustā, 10. augustā, 17. augustā un noslēguma apmācība - 24. augustā rīta un pēcpusdienas grupās.

Sava biznesa uzsākšanai nepieciešama daudzpusīga un uz biznesa attīstību orientēta informācija, tāpēc apmācību laikā tiks apgūti gan biznesa uzsākšanas pamatprincipi, gan biznesa stratēģijas izveide, personāla izvēle un motivācija, pārdošanas sistēmas izveide, mārketinga un reklāmas noslēpumi, eksporta veicināšana, konkurences apzināšanās u.c. Apmācības ir virzītas ne tikai uz ideju apmaiņu ar citiem jauniešiem un aktīvu darbu grupās, bet arī individuālu un uz katru dalībnieku vērstu zināšanu sniegšanu. Apmācību laikā jaunieši kopā ar uzņēmējiem un radošo biznesa treneri Egitu Sproģi likts pamatus jaunai uzņēmējdarbības iniciatīvai.

"Ikviens bizness sākas ar ideju un pats galvenais šīs idejas realizācijā ir cilvēks, jo tikai no viņa būs atkarīgs, vai tas realizēsies dzīvē. Mūsdienās īpaši apsveicama ir jauniešu vēlme sevi pierādīt, darboties un tiekties uz ko augstāku, taču ar vēlmi vien nepietiek... tāpēc ir jārada labvēlīga un atvērta vide jauniešu personības attīstībai un pilnveidei, lai veicinātu to kļūšanu par nozīmīgu sabiedrības daļu," norāda Egita Sproģe.

Egita Sproģe ir lektore ar ir vairāk nekā 20 gadu pieredzi tiešajā pārdošanā un pārdošanas vadībā, pārdošanas procesu izveidē, pārdošanas komandas izveidē, pārdošanas komandas vadīšanā, uzņēmuma izveidē, uzņēmuma vadīšanā. Egita savā pārdošanas karjerā ir veikusi vairāk kā 14 000 veiksmīgas vizītes gan mazo,gan vidējo,gan lielo klientu B2B segmentā, strādājusi gan ar Latvijas, gan starptautiskiem klientiem. Egita konsultē, sagatavo un vada mācību programmas uzņēmumos, palīdz pārdošanas organizāciju izveidošanā un biznesa attīstībā.

Pateicoties programmas "Biznesa Uzrāviens" līdzfinansējumam, biznesa apmācību sesijas izmaksas sastāda vien 219 EUR vienam dalībniekam (standarta cena - EUR 899). Vietu skaits apmācību sesijā ir ierobežots, tāpēc visi, kas vēlas pieteikties biznesa apmācībām, aicināti savlaicīgi sazināties pa tālruni 20587382, vai rakstīt uz e-pastu: info@jks.lv

Biznesa apmācību sesiju atbalsta arī Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centrs “Latvia Invent”, Latvijas Eksportpadome, informatīvo atbalstu nodrošina biznesa portāls "Bizness.lv," "Ekonomika.lv," u.c.

Pieteikšanās forma: http://fluidsurveys.com/s/komersantu-skola/
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress