Asads: Krievijas gaisa uzbrukumi ir svarīgi, lai saglabātu Tuvos AustrumusSīrijas prezidents Bašars al Asads paziņoja, ka Krievijas, Sīrijas un tās sabiedroto militāro kampaņu panākumi ir ļoti svarīgi, lai glābtu Tuvos Austrumus no iznīcināšanas, dienu pēc tam, kad Maskava ierosināja pastiprināt gaisa uzbrukumus pret islāma valsti visā Sīrijā.

“Vairāku gadu ilgusī Rietumu un arābu gaisa spēku kampaņa Sīrijā un Irākā ir bijusi neproduktīva, palīdzot izplatīties terorismam, bet Sīrijas, Krievijas, Irānas un Irākas koalīcija varētu sasniegt reālus rezultātus,” norādīja Asads. “Tai ir jābūt veiksmīgai, pretējā gadījumā mēs saskarsimies ar visa reģiona iznīcināšanu, ne tikai ar vienas vai divu valstu bojāeju”.

Asads Irānas televīzijā runu teica dienu pēc tam, kad Krievijas varas iestādes, kas atrodas Sīrijas rietumos, uzsāka gaisa uzbrukumus pret mērķiem, ko Maskava identificējusi kā islāma valsts pamatus, bet ko Asada pretinieki raksturoja kā ārvalstu nodrošinātos nemierniekus.

ASV, Francija un Lielbritānija uzskata, ka Krievijas gaisa uzbrukumi ir vērsti, lai atbalstītu Asadu pēc nesenajām nemiernieku aktivitātēm gāzt viņu no amata. “Viņi atbalsta “miesnieku Asadu”, kas ir briesmīga kļūda gan viņiem, gan visai pasaulei,” pauda Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress