Blankenfeldes muižas dārzos izaudzētās dabas veltes pārtop gardos un veselīgos produktosMūsdienu vidē, kad ikdienas steigas dēļ bieži sanāk nepievērst uzmanību ēdienreizēm un uzturam, var ciest mūsu veselība. Daudzi cilvēki mēdz ikdienā lietot pārtiku, kurā nav pietiekamu uzturvielu vai nepieciešamo vitamīnu, tā rezultātā nodarot pāri savam organismam. Tieši tādēļ, lai pievērstu uzmanību uz nepieciešamību pēc dabiskiem, gardiem un veselīgiem produktiem, Blankenfeldes muiža ražo un pircējiem visā Latvijā piedāvā plašu dabīgu produktu sortimentu.

Blankenfeldes muiža atrodas Zemgalē, Lietuvas pierobežā, un ir skaists 18. gadsimta celtņu komplekss. Tā pie sevis ciemos uzņem ne vien tūristus, viesus un dažādus interesentus, bet arī rūpējās par cilvēku labsajūtu, ražojot dažādus gardumus, ar kuriem priecēt ne vien muižas viesus, bet ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Blankenfeldes muiža piedāvā 100 % dabiskas sulas, gardus un veselīgus sīrupus no plūškoka un citām ogām, kā arī pēc iemīļotām receptēm gatavotus konservējumus no muižas dārzos augušiem dārzeņiem.

Melnais plūškoks, kas tiek plaši izmantots Blankenfeldes muižas ražojumos, ir augs ar gadu tūkstošiem ilgu vēsturi dziedniecībā: tas stiprina imunitāti, attīra asinis, mazina iekaisumus un palīdz ātri pieveikt saaukstēšanos, drudzi un pat gripu. Pretstatā Vācijai vai Anglijai, kur plūškoks pieejams un tiek arī plaši lietots, Latvijā šī koka ziedi un ogas ir nepelnīti piemirsti. Īpaši gada vēsajā laikā, kad tik bieži uzbrūk dažādas saaukstēšanās slimības, plūškoka ziedu un ogu produkti ir lielisks un turklāt arī gards līdzeklis, lai saglabātu labu veselību. Plūškoka ogas ir bagātas ar C vitamīnu, darbojas arī kā antioksidants un uzlabo asinsriti. Lietots regulāri, plūškoks stiprina organisma imunitāti, kā arī saslimšanas gadījumā tas efektīvi palīdz cīnīties pret drudzi un saaukstēšanos. Plūškoka ziedu un ogu izstrādājumus var lietot arī, lai ārstētu, piemēram, reimatismu, artrītu, nieru un urīnpūšļa slimības. Plūškoka sula izvada no organisma lieko šķidrumu un arī kalpo kā diurētisks līdzeklis, tādējādi veicinot ķermeņa svara samazināšanos.

Tikpat svarīgs ir fakts, ka Blankenfeldes muižas sortimentam jau otro termiņu pēc kārtas tiek piešķirta kvalitātes zīme "Dabīgs produkts", kas tikai apliecina muižā ražoto gardumu vērtību. Kā norāda bijušais uzņēmuma Grindeks vadītājs un tagadējais Blankenfeldes muižkungs Valdis Jākobsons, no dabas nākušie produkti būtu jāizbauda un jānovērtē ikvienam cilvēkam, jo mūsu veselībā tie spēlē milzīgu lomu.

"Ir pilnīgi normāli, ja cilvēks uzturā izvēlas lietot dabīgus un vitamīniem bagātus ražojumus, jo, ja ne tā – kāda jēga sevi mocīt ar nedabīgiem un ķīmiskiem izstrādājumiem, tikai nodarot pāri sev un savai veselībai? Ikdienā ikvienam vajadzētu vairāk piedomāt pie pārtikas, ko ēdam un dzeram," piebilst Valdis Jākobsons.

Blankenfeldes muižas gardumi ir plaši pieejami ne vien pašā muižā, bet arī citās Latvijas vietās, Rīgā un novados. Tie cilvēki, kas vēlas savu ikdienu papildināt ar gardiem un, galvenais, dabīgiem produktiem, ir laipni aicināti iegādāties Blankenfeldes muižas labumus un pārliecināties paši, kā tie spēj uzlabot veselību.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress