Brīdina autovadītājus par pastiprinātu melnā ledus veidošanos uz ceļiemRīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šorīt no plkst. 6 uzsākta ielu, tiltu un satiksmes pārvadu apstrāde ar pretslīdes materiāliem, kopumā norīkotas 30 tehnikas vienības. Situācijās, kad naktīs gaisa temperatūra ir 0 grādi, bet agrā rīta stundā tā pazeminās, uz brauktuvēm strauji var veidoties apledojums jeb tā sauktais melnais ledus.

Rīgas iedzīvotājus brīdina, ka šādos laika apstākļos melnais ledus pastiprināti veidojas uz brauktuvēm, kas atrodas ūdenstilpju un mežu tuvumā.

Departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus būt īpaši piesardzīgiem un iesaka ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā dežurē visu diennakti, lai līdz ar snigšanas sākumu un apledojuma veidošanos nekavējoties uzsāktu maģistrālo ielu un tiltu brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Pretslīdes materiāli samazina brauktuvju slīdamību, taču sala laikā jārēķinās ar pasliktinātiem braukšanas apstākļiem un garāku bremzēšanas ceļu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress