Brīvdienas solas būt vēsākas un daļēji saulainasLai gan laikapstākļi šonedēļ īpaši lutinājuši ar saulīti un karstumu, brīvdienas solas būt vēsākas.

Šīs nedēļas brīvdienās, 7. un 8.jūnijā, Latvijā par dažiem grādiem pazemināsies gaisa temperatūra, bieži spīdēs saule un gaidāms arī īslaicīgs lietus un vietām ducinās pērkons.

Kurzemes reģionā piektdien gaidāms lietusgāzes, bet naktī uz sestdienu debesis skaidrosies un pierims vējš. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz +6..+9 grādiem, parējā Latvijā temperatūras stabiņš noslīdēs līdz +10..+15 grādiem, daudzviet gaidāms lietus un pērkons.

Sestdien gaiss sasils līdz +20..+23 grādiem. Līst galvenokārt Vidzemē un Latgalē , bet kopumā diena gaidāma saulaina ar mērenu vēja plūsmu no rietumu puses.

Naktī uz svētdienu, sākot no valsts rietumiem, īslaicīgi līs, iespējamas pērkona lietusgāzes, kas dienā turpināsies Austrumlatvijā. Gaisa temperatūra naktī +9..+14 grādiem, valsts austrumos - +6..+9 grādiem.

Svētdienas diena kopumā gaidāma saulaina, dažviet būs mākoņains, pūtīs mērens  rietumu vējš ar brāzmām līdz 8-13 metriem sekundē, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +19..+23 grādiem, bet Kurzemes rietumu piekraste saglabās iepriekšējo dienu gaisa temperatūru - +16 grādiem.

Nākamā nedēļa kopumā gaidāma saulaina, dažviet veidosies lietus un negaisa mākoņi,  gaisa temperatūra sasils līdz +22..+27 grādiem, vēsāks laiks saglabāsies piekrastes novados, pūšot ziemeļu, ziemeļrietumu vējam.

It īpaši jāizvairas ilgi uzturēties saulē, jo ultravioletā radiācija tuvākajā nedēļā būs augsta, dienas vidū sasniedzot sesto līdz septīto līmeni. Ūdens temperatūra brīvdienās saglabāsies +17..+22 grādu robežās.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress