Bulgārija cer, ka sankcijas pret Krieviju drīz tiks atceltasBulgārijas premjerministrs Boiko Borisovs ekskluzīvā intervijā krievu medijam paziņojis, ka cer, ka sankcijas pret Maskavu tiks drīz atceltas.

Borisovs apstiprināja, ka viņa valsts dara visu, lai atjaunotu normālas attiecības ar Krieviju, norādot, ka vēsturiski draudzīgās saites nav atkarīgas no politiskajiem notikumiem.

Ministrs norādīja, ka Bulgārija, kā lojāla NATO un Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts, atbalstījusi pasākumus, kurus par Ukrainas notikumiem Krievijai noteica Rietumvalstis, piebilstot, ka viņa valsts saistībā ar sankcijām piedzīvojusi būtiskus zaudējumus, jo īpaši tādās nozarēs kā tūrismā un lauksaimniecībā.

"No šīs situācijas visi zaudē. Sankcijas nevar dot neko labu nevienas valsts ekonomikai," sacīja Borisovs.

"Ir saprotams, ka šīs situācija Maskavas valdībai krīt uz nerviem un tā nav nejaušība, ka Krievijas prezidents runā ļoti strauji attiecībā uz Bulgāriju," norāda premjerministrs, piebilstot, ka Bulgārija ir nepamatoti apsūdzēta, ka nav vēlējusies uzlabot attiecības ar Krieviju.

"Es lūdzu Dievu, lai lielākā daļa ES un ASV līderi vienojas pēc iespējas ātrāk sankcijas atsaukt," norāda Borisovs.

Jau vēstīts, ka 22. jūnijā stājās spēkā Eiropas Savienību (ES) līderu lēmums, kas paredz, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2016.gada janvārim, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress