Deputāts Spolītis pieķerts, braucot alkohola reibumāKonfliktā ar likumu nonācis partijas "Vienotība" deputāts Veiko Spolītis, kas pirms mandāta apstiprināšanas esot notverts, braucot alkohola reibumā.

Kā liecina LTV raidījuma "Panorāma" rīcībā esošā informācija, Spolītis esot notverts, braucot 1,4 promiļu reibumā.

Šo faktu raidījumam apstiprināja arī pats Saeimas deputāts, norādot, ka savu nodarīto nožēlojot un viņa rīcībai neesot attaisnojuma.

"Apzinos, ka nodarītais nav nedz gudra, nedz godprātīga rīcība", izteicās Spolītis, piebilstot, ka sev piespriesto soda naudu par braukšanu alkohola reibumā ir samaksājis un ir gatavs arī atsēdēt piecas diennaktis cietuma izolatorā.

Uz jautājumu, kādi bijuši deputāta rīcības iemesli, Spolītis norāda, ka šādai rīcībai par pamatu esot bijusi personīga ģimeniska situācija, kuru partijas "Vienotība" biedrs nevēlējās sīkāk komentēt.

Deputāts apstiprināja, ka atkāpsies no partijas "Vienotība" Ētikas komisijas amata kā arī to, ka turpinās piedalīties komisijas rīkotajās kampaņās, kas aicina cilvēku nebraukt alkohola reibumā.

"Nožēloju nodarīto. No bērnības ir mācīts, ja māk kaut ko darīt, tad māk arī par to atbildēt", nobeigumā rezumēja Spolītis.

Uz notikušo sociālajā tīklā "Twitter" reaģējuši arī Spolīša kolēģi un partijas biedri, tai skaitā Kandavas novada nodaļas vadītāja un pašvaldības deputāte Inga Priede, kura jau iepriekš izcēlusies ar skarbiem izteikumiem un viņas ieraksts par to, vai homoseksuālistu atbalstītājiem likumi neeksistē, kārtējo reizi apliecinājis partijas saspringtās attiecības.Priedes ieraksts izraisījis kārtējo rezonansi sociālo tīklu lietotāju vidū, kuri norādījuši, ka deputātes homofobija jau paliek pārāk uzskatāma.

Kā jau vēstīts, vakar Priede, pēc saviem naidīgajiem izteikumiem, kas tika vērsti pret homoseksuāliem cilvēkiem,atkāpusies no «Vienotības» valdes locekles amata.

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress