Eiropas Savienības nostāja sankciju jautājumā neskaidraEiropas Savienības (ES) nostāja sankciju jautājumā pret Krieviju ir neskaidra, pavēstījis Krievijas pastāvīgais pārstāvis ES Vladimirs Čižovs.

Krievijas telekanālam Čižovs pastāstīja, ka ES nostāja ir balstīta uz marta samita lēmumu, kurā sankciju pastiprināšana saistāma ar Minskas līguma īstenošanu.

"Tie, kas runā par sankciju paplašināšanu pret Krieviju vadās pret Minskas līguma īstenošanas grafika, kura noslēgums paredzams šī gada beigās," paskaidroja Čižovs.

Vienlaikus Krievijas pārstāvis uzsvēra, ka lēmums par sankcijām var tikt pieņemt tikai vienbalsīgi līdz ar to "šodien situācija ir neskaidra," norādīja Čižovs, liekot noprast, ka ES vidū ir valstis, kas neatbalstītu sankciju pastiprināšanu.

Jau iepriekš vēstīts, ka ne visas ES dalībvalstis ir vienisprātis par sankciju pastiprināšanu pret Krieviju.

Eiropas Savienības (ES) valstu līderi vienojušies, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2015.gada beigām, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru. ES Padomes prezidents Donalds Tusks cer, ka Eiropas valstis atbalstīs ideju par sankciju noteikšanu līdz 2015. gada beigām.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ES noteikusi pret valsti ekonomiskās sankcijas.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress