Elva Baltic iegūst pasaules mēroga Microsoft izcilības balvu2015. gada 13. septembrī Microsoft vispasaules partneru konferencē WPC (Worldwide Partner Conference), kas šogad norisinās Orlando, Floridas štatā, ASV, īpašā ceremonijā tika godāti spēcīgākie un sasniegumiem bagātākie korporācijas Microsoft partneri aizgājušajā finanšu gadā. Starp pasaules līderiem Microsoft Dynamics biznesa risinājumu tirgū tika nosaukta arī kompānija no Latvijas – Elva Baltic.

Kompānija Elva Baltic jau piekto gadu ir ieguvusi Microsoft Dynamics Prezidentu kluba apbalvojumu, kas tiek pasniegts vien pieciem procentiem no visiem Microsoft Dynamics pasaules partneriem, kas spēj veidot 21% no kopējā Microsoft Dynamics pasaules tirgus. Šo apbalvojumu korporācija Microsoft piešķir tiem partneriem, kuri spēj sasniegt noteiktos biznesa mērķus, saglabājot nemainīgi augstu klientu apmierinātības un apkalpošanas līmeni, kā arī veicina produktu un tehnoloģiju attīstību. Tāpat šogad kompānija tika nominēta nominācijai “Gada partneris Centrālajā un Austrumeiropā” (Partner of the Year in CEE).

“Esam lepni par Latvijas kompānijas Elva Baltic sasniegumiem biznesā, kas tiek atzīti visas pasaules līmenī. Kompānijas Elva Baltic iekļūšana starp TOP 3 Centrālās un Austrumeiropas partneriem, kā arī tās spēja ilgstoši iegūt Prezidentu kluba apbalvojumu, skaidri norāda uz Microsoft ekosistēmas straujo, bet tajā pašā laikā stabilo attīstību Latvijā un visā mūsu reģionā. Liels prieks, ka spējam Latvijā piedāvāt pasaules līmeņa kompetenci un zināšanas Microsoft produktos”, Elva Baltic sasniegumus komentē Microsoft Latvija vadītājs, Ēriks Eglītis.

“Elva Baltic sasniegumi Microsoft Dynamics biznesa attīstībā, veidojot un uzturot Microsoft partneru tīklu, kā arī kompānijas ieguldījums mākoņdatošanas attīstībā savā reģionā ir nenoliedzams un atzinības vērts”, uzskata Microsoft Dynamics partneru vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā no korporācijas Microsoft, Hans Zaglers (Hans Zagler).

“Būt starp pasaules vadošajiem Microsoft partneriem mūsu biznesā ir liels sasniegums, ko nebūtu iespējams panākt bez mūsu ambīcijām, darba spara un profesionālās komandas. Šī ir augstākā līdz šim izteiktā atzinība un novērtējums mūsu kompānijas vēsturē. Sapnis, kurš kādreiz likās nesasniedzams vai ļoti tāls - kļūt par vadošo Microsoft Dynamics partneri Baltijā - ir oficiāli piepildījies un šobrīd esam spējuši tikt pat tālāk”, savas kompānijas panākumus komentē Elva Baltic valdes priekšsēdētājs, Jānis Dambergs.

Microsoft vispasaules partneru konference ik gadu pulcē vairāk kā 15 000 Microsoft partneru no visas pasaules ar mērķi iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem, kā arī piedāvāt forumu diskusijām un pieredzes apmaiņai, kas dod milzīgu impulsu kompānijas turpmākajam darbam, ļauj pirmajiem iepazīt jaunus risinājumus un rosina jaunas attīstības idejas.
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress