Jāņu brīvdienas gaidāmas lietainas, ik pa laikam uzspīdēs sauleStrauji tuvojoties vasaras saulgriežu svētkiem, arvien aktuāls kļūst jautājums par gaidāmajiem laikapstākļiem. Kā liecina sinoptiķu novērojumi, Jāņu brīvdienās arī šogad neiztikt bez lietus, tomēr ik pa brīdim uzspīdēs arī saule.

Nedēļas nogali sagaidīsim ar pavēsu laiku. Naktīs gaisa temperatūra būs vien +6...+12 grādi, savukārt dienā termometra stabiņš turēsies +15...+20 grādu robežās, siltākam gaisam iesilstot vien valsts dienvidos.

Savukārt sestdien un svētdien daudzviet gaidāms lietus un pērkona negaiss. Gaisa temperatūra paliks nemainīga, savukārt jau nākamnedēļ kļūs mazliet siltāks.

Līgo dienā gaisa temperatūra turēsies +17...+ 22 grādu robežās, par dažiem grādiem siltāks būs Zemgales un Latgales teritorijā. Daudzviet Latvijā līs, gaidāms arī pērkona negaiss. Savukārt Jāņu nakts būs samērā silta - +10...+1 14 grādi.

Arī Jāņu dienu sagaidīsim ar īslaicīgām lietusgāzēm un pērkona negaisu. Gaisa temperatūra turēsies + 18...+23 grādu robežās, vēsāks saglabāsies jūras piekrastē, tur +15...+17 grādi.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress