Jaunais Rīgas teātris dosies uz VācijuŠī gada jūnijā Jaunais Rīgas teātris viesosies starptautiskos teātra festivālos Vācijā, piedāvājot iepazīties ar režisora Vladislava Nastavševa izrādi «Tumšās alejas» un režisora Gata Šmita izrādi «Dukši».

Divas dienas, sākot no 12. jūnija izrāde «Tumšās alejas» tiks izrādīta festivālā Theaterformen Braunšveigā, kurš pulcē māksliniekus no visas pasaules.

Vladislava Nastavševa izrāde «Tumšās alejas» veidota no savstarpēji nesaistītiem stāstiem par mīlestību un kaisli. Kaisli kā nāvējošu infekciju. Kā noķert tos uzliesmojuma mirkļus, ko beigās arī saucam par dzīvi? Galvenās lomas izrādē spēlē Baiba Broka, Guna Zariņa, Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš.

Savukārt režisora Gata Šmita izrāde «Dukši» no 27. līdz 28. jūnijam priecēs festivāla «New Plays from Europe» apmeklētājus.  Festivāls ir viens no lielākajiem un mūsdienu dramaturģijas festivāliem pasaulē.

Izrāde «Dukši» vēsta par diviem brāļiem. Pēc daudzu gadu nesarunāšanās divi brāļi cenšas atrast kopīgu valodu. Ir grūti pārvarēt aizspriedumus un piedot pagātnes pārinodarījumus. Situācija kļūst nekontrolējama, kad pie brāļiem ierodas abu mīļotie cilvēki. Galvenās lomas atveido Ģirts Krūmiņš, Baiba Broka, Edgars Samītis un Andis Strods.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress