Krievija slēgs savu gaisa telpu Ukrainas aviokompānijāmKrievija pirmdien paziņoja, ka no 25. oktobra varētu slēgt savu gaisa telpu Ukrainas aviosabiedrībām, kā atbildi Ukrainai, kura “melnajā sarakstā” iekļāva vairākas Krievijas aviokompānijas.

Rīkojoties saskaņā ar Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva norādījumiem, federālā transporta aģentūra “tika lūgta informēt Ukrainas aviosabiedrības, kas nodrošina lidojumus uz Krieviju, ka tām no 25. oktobra tiks aizliegts izmantot Krievijas gaisa telpu,” ziņu aģentūra “Tass” citē transporta ministrijas pārstāvi.

Šis pasākums ir atbildes reakcija uz Ukrainas varas iestāžu pagājušās nedēļas lēmumu, kas arī no 25. oktobra aizliegs Krievijas lielākajām aviosabiedrībām – “Aeroflot”, “Transaero”, un vēl aptuveni 20 citām aviokompānijām, transporta un tranzīta lidojumus Ukrainas teritorijā. Maskava šādu lēmumu novērtēja par “ārprāta paziņojumu”.

16. septembrī Ukrainas prezidents Petro Porošenko paplašināja sankcijas pret 400 Krievijas amatpersonām un 90 uzņēmumiem.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress