Kučinskis norāda, ka indikācijas liecina, ka prezidents nominēs viņu premjera amatāTurpinoties stagnācijai jaunās valdības veidošanas procesā, 12. Saeima būtu pelnījusi atlaišanu, šorīt intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts, Saeimas deputāts Māris Kučinskis.

Intervijā premjera amata kandidāts uzsvēra, ka lai arī valdības veidošana ir tika pirmajā etapā, procesā novērojama stagnācija, kuru deputāts otrdien pārrunājis arī ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

"Ja šāda stagnācija turpinātos, tad Saeima būtu pelnījusi atlaišanu," uzskata Kučinskis, piebilstot, ka nebūtu citas izejas situācijās, kad uzrunātie Ministru prezidenta amata kandidāti viens aiz otra atsakās no kandidēšanas.

Viņaprāt arī "Vienotības" virzītais deputāts Kārlis Šadurskis iespējams atteiktos no amata, ja ZZS nebūtu viņu "sapurinājusi".

Kučinskis ir pārliecināts, ka Valsts prezidents viņu nominēs Ministru prezidenta amatā. Par to runājot, viņš norādīja, ka, ja "Vienotība" izšķirsies par aiziešanu opozīcijā, ZZS vispirms runās ar opozīcijā esošajām Latvijas Reģionu apvienību un partiju "No sirds Latvijai".

Jau vēstīts, ka ZZS oficiāli nominējusi Saeimas deputāti Māri Kučinski kā savu premjera kandidātu.
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress