Latvija rosinās NATO palīdzēt Ukrainas bruņotajiem spēkiemAizsardzības ministrija ziņo, ka Latvija ierosinās NATO sākt domāt par iespējām, kā alianse varētu palīdzēt sniegt atbalstu Ukrainas bruņoto spēku stiprināšanai.

Ministrijas ziņojumā norādīts, ka Krievija pēc nesenās iebrukšanas Ukrainā ir nometusi visas maskas, un tagad tā ir gatava atklāti izmantot vardarbību. Tika ziņots arī tas, ka Minskā notikušās sarunas nav ņemtas vērā, un Krieviju atrisināt konfliktu mierīgā veidā neinteresē.

Krievijas iebrukums liecina vien to, ka Ukraina pēdējā laikā veiksmīgi atvaira teroristu agresiju, un nu Krievija vēlas šo pretestību apturēt.

Tieši tādēļ, lai Ukrainas virzība joprojām būtu uz priekšu, Latvija aicinās NATO lemt par iespējamo palīdzību Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

Lai gan pēdējās stundas situācija ir ļoti saspīlēta, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis neuzskata, ka Latvijai draud militāras briesmas.

Tomēr AM uzsver, ka Latvijā tiks pastiprināta NATO spēku klātbūtne, kā arī drīz mūsu valstī notiks NATO dalībvalstu bruņoto spēku mācības.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress