Latvijas “Akmens, šķēres, papīrīts” čempionātā uzvar liepājnieks Artūrs Čukurs

Sadarbībā ar Baltijas lielāko sporta totalizatoru Triobet.com sestdien, 21. janvārī klubā „Fontaine Palace” Liepājā norisinājās Latvijas "Akmens, šķēres, papīrīts" čempionāts, kurā pārliecinošu uzvaru izcīnīja 18 gadus vecais liepājnieks Artūrs Čukurs.

Artūrs sevi dēvē par multimākslinieku un čempionātā viņš piedalījās pirmo reizi. Lai gan Artūram nav iepriekšējas pieredzes, viņš jau pirmajā kārtā demonstrēja apņēmību un pārliecinoši sešās kārtās pieveica sešus pretiniekus. Finālā Artūram pretī stājās Uģis Bokāns no Ādažiem, tomēr arī viņš izrādījās vājāks par jauno liepājnieku. Izspēlē līdz piecām uzvarām Artūrs izcīnīja čempiona titulu un galveno balvu – trīs litrus naudas jeb 300 latus, kas viņam tika pasniegti īpaši čempionātam veidotā trīs litru burkā.

Čempionāts norisinājās jautrā un azartiskā gaisotnē, ko nodrošināja gan pozitīvi noskaņotie dalībnieki un līdzjutēji, gan jautrības uzturētāji, vakara vadītāji no radošās apvienības Spiediens – Kaspars Breidaks un Kristaps Lapiņš. Vairākums no klātesošajiem atzina, ka akmens, šķēres, papīrīts, iespējams, ir visdemokrātiskākais sporta veids pasaulē, jo tas ļauj ikvienam izbaudīt īstas sportiskas sacensības. 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress