Latvijas kinoteātros uzvaras laurus plūc “Marsietis”Piedzīvojumu filma "Marsietis" ar Metu Demonu titullomā Latvijas kinoteātros, līdzīgi kā ārzemēs, kļuvusi par līderi, nedēļas griezumā savācot 7132 skatītājus.

Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa. Taču Marks ir palicis dzīvs un, cīnoties ar izsīkstošajām gaisa un pārtikas rezervēm, viņa galvenais uzdevums ir atrast veidu, kā paziņot Zemei par savu eksistenci un izdzīvot līdz brīdim, kad ieradīsies glābēji.

Uz otro vietu atkāpusies iepriekšējās nedēļas līdere - piedzīvojumu filma "Everests", kas ap sevi sapulcējis īstu zvaigžņu plejādi. Ar lielisko aktieru komandu: Džeisonu Klārku, Džošu Brolinu, Džeiku Gilenholu, Keiru Naitliju filma priecējusi 4609 skatītājus.

Trešā vietā debitējusi animācijas filma "Mēness sargs". Uz filmu pārdotas 4187 biļetes.

Par vienu vietu zemāk noslīdējusi komēdija "Praktikants" ar Annu Hataveju un Robertu de Niro galvenajās lomās. Uz filmu pārdotas 2336 biļetes.

Top pieci vietu saglabājusi zinātniskās fantastikas filma "Labirinta skrējējs: Ugunskristības". Šoreiz uz filmu pārdotas 1703 biļetes.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress