Latvijas Reģionu Apvienība rosina atlaist Saeimas spīkeri Ināru Mūrnieci


Latvijas Reģionu Apvienība (LRA) rosina izteikt neuzticību un atlaist Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Viņai pārmet nevienlīdzīgu attieksmi pret parlamentā pārstāvētajām partijām, vienpersonisku lēmumu pieņemšanu, kā arī nekorektu izturēšanos pret LRA parlamentāriešiem, vēsta LTV raidījums "Rīta panorāma".


"Latvijas simtgades svinībām, kurām valdība aicināja deliģēt trīs Saeimas pārstāvjus, trīs no četriem pārstāvjiem nāk no Nacionālās apvienības. Nu, nav Saeimā ievēlēti tikai radikāļi, tādēļ Latvijas simtgades svinībās jābūt pārstāvētiem visiem politiskajiem spēkiem, kuri ievēlēti 12. Saeimā," atklāj LRA līderis Mārtiņš Bondars.

Bondars arī ir pārliecināts, ka Saeimas priekšsēdētājai vajadzētu uzmanīgāk izskadrot to, kas notiek Saeimas kulāros.

"Ja LRA, kas nav pārstāvēta prezidijā, uzzina par ļoti būtiskām izmaiņām Saeimas kancelejas darbā no preses, tad tā nav Saeimas priekšsēdētājas cienīga rīcība," tā Bondars.

LRA pārstāvis atklāj, ka pirms gada, balsojot par Ināru Mūrnieci, viņai tik piešķirts liels uzticības kredīts, kas, diemžēl, ir notērēts. Apvienības vadītājs uzskata, ka Ināra Mūrnice par Saeimas priekšsēdētāju tā arī nav kļuvusi, kaut faktiski šo amatu ieņem.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress