Liepājas domes vadība sveic trīnīšu ģimeniTrešdien, 29. oktobrī, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš devās uz Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļu, lai pilsētas vārdā ar priecīgo notikumu sveiktu liepājnieku Inetas un Elvisa ģimeni, kurā, pirmdien, 27. oktobrī, pasaulē nāca trīnīši – trīs braši puikas.

„Inetas un Elvisa trīs puikas ir pirmie trīnīši, kuri pasaulē nākuši jaunajā un modernizētajā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā. Novēlu lielajai ģimenei daudz gaišu mirkļu, izturību, pacietību un veselību!” sveicot trīnīšu ģimeni, sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Kā norādīja Dzemdību nodaļas personāls, 2013. gadā Liepājas Reģionālajā slimnīcā pasaulē nāca 989 mazuļi, savukārt šogad jau ir piedzimuši teju tūkstotis mazuļu. Personāls neslēpa prieku, ka ir arvien vairāk jauno ģimeņu no Liepājas, kā arī to, ka Liepājas Dzemdību nodaļu izvēlas aizvien vairāk ģimeņu arī no citām Latvijas vietām.

Kā jau ziņots, vecākais no trīņiem – Silvestrs – piedzima plkst. 12.52 (svars 1625 gr., auguma garums 43,5 cm), vidējais dēls vārdā Alens  piedzima plkst. 12.53, (svars 1545 gr., 45 cm) un jaunākais no trijotnes – Matīs piedzima plkst 12.54 – (svars 1505 gr,. 40 cm). Mazos brālīšus ar lielu nepacietību mājās gaida vecākais brālis astoņgadīgais Darens.

Liepājas domes saistošie noteikumi „Par svētku pabalstiem” paredz trīnīšu ģimenei izmaksāt pabalstu 1450 eiro par katru no jaundzimušajiem. Tāpat domes priekšsēdētāja vietnieks jauno ģimeni sveica ar ziediem un Liepājas simbolu – mīkstajām rotaļlietām Lauvu Liepiņu–, novēlot augt tikpat brašiem un stipriem kā lauvēnam.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress