Marija Naumova atgriežas ar jaunu singlu ‘Vasaras nakts’

Dziedātāja Marija Naumova pēc vairāku gadu pārtraukuma strādā pie jauna albuma izdošanas šā gada rudenī. Nupat no topošā albuma, kas sauksies "Uz ilūziju tilta", dziedātāja publiskojusi pirmo singlu – "Vasaras nakts".

Oriģināldziesmu albums ir sadarbības projekts starp Latviju un Franciju. Albuma dziesmu vārdus rakstījuši izcili latviešu dzejnieki Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis Sebastjens Žinjo (Sébastien Giniaux), ģitāras spēles virtuozs, čellists, mākslinieks un viens no labākajiem ''manuš" (manouch) jeb franču džeza stila ģitāristiem pasaulē.

Albuma muzikālais pavadījums ierakstīts Parīzes ierakstu studijā "Midlive", kas vairāk pazīstama kā "Vogue" studija ar 60 gadu veiksmīgas darbības vēsturi. Ierakstā piedalījušies lieliski franču mūziķi, to starpā Sebastjens Žinjo un Samī Dusso (Samy Daussat), kas Latvijas publikai ir pazīstami no Marijas iepriekšējiem projektiem "Romani Rat" un "Pusnakts Parīzē", franču talantīgais vijolnieks Matiass Levi (Mathias Levy), virtuozs džeza vijolnieks, kurš plūcis laurus vairākos starptautiskos konkursos, Francijā populārais džeza pianists Lorents Epstei (Laurent Epstei), brīnumainā, jaunā akardioniste Merilla Abas (Maryll Abbas) un citi.

Topošajā albumā "Uz ilūziju tilta" būs 10 jaunas oriģinālkompozīcijas, no kurām pirmās dziesmas "Vasaras nakts" vārdu autors ir Kārlis Vērdiņš un mūzikas autors – Sebastjens Žinjo.

Marija savas muzikālās karjeras laikā uzkrājusi lielu pieredzi, veidojot jaunas koncertprogrammas, līdz ar to attīstot gan savas vokālās dotības, gan paplašinot savu zināšanu horizontu, ar ko vēlas dalīties ar saviem klausītājiem. Marija Naumova pēdējo 4 gadu laikā apbraukājusi Latviju, sniedzot 40 koncertu programmu "Pusnakts Parīzē". 2013. un 2014. gadā dziedātāja pārsteidza pavisam neierastā veidolā programmā "Romani Rat", pulcējot uz skatuves profesionālus māksliniekus no 5 valstīm.
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress