Potenciālo aviokompānijas “airBaltic” investoru vēl vērtēPotenciālo Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” investoru vēl vērtē, tā šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" atklāja satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).

Matīss norādīja, ka pašlaik Latvija vērtē investora uzticamību un viņa darījuma vēsturi, norādot, ka lēmums vēl nav pieņemts.

Vienlaikus ministrs atturējās apgalvot, ka tas būtu labākais investors, kas nepieciešams Latvijai, paužot neizpratni par to, kāpēc valsts piesaistītā finanšu konsultanta pārstāvji medijiem stāsta par investora piesaisti, nosaucot konkrētas summas, kas valstij būtu jāiegulda aviokompānijā laikā, kad potenciālais investors tiek vēl tikai vērtēts.

“Šī publiskotā informācija ir spiediena izdarīšana,” pauda Matīss.

Tajā pašā laikā Matīss uzsvēra, ka "mēs neesam tik izmisuši, ka mums «airBaltic» jāpārdod jebkuram par jebkuru cenu".

Savukārt LNT raidījumam "900 sekundes" ministrs atklāja, ka iespējamais investors ir uzņēmējs no Vācijas un pārstāv savu privāto uzņēmumu. Viņš apstiprināja, ka investore pārbaude turpinās, tomēr daži fakti nav tik glaimojoši konkrētajam uzņēmumam.

Sīkāku informāciju par darījuma gaitu ministrs neatklāja.

Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka nacionālajai aviokompānijai izdevies piesaistīt finanšu investoru no Rietumeiropas, kas ir gatavs investēt lidsabiedrībā aptuveni 50 miljonus eiro.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress