Riepas.lv ieteiktāko ziemas riepu Top 10Strauji tuvojas 1. decembris, bet Jūs nezināt, kuras riepas vislabāk atbilst jūsu automašīnai? Lai atvieglotu riepu iegādes procesu esam izveidojuši lielisku ziemas riepu apskatu, kas palīdzēs veikt pareizo ziemas riepu izvēli. Atcerieties, ka riepu iegādei vajadzētu būt ilgtermiņa ieguldījumam, nevis tikai vienas sezonas pirkumam, tāpēc šajā rakstā mēs pastāstīsim par Riepas.lv ieteiktākajām TOP 10 ziemas sezonas riepām.

10. vieta - SAETTA WINTER

Šis, Bridgestone rūpnīcā tapušais, ziemas riepu modelis ir paredzēts lietošanai dažādu modeļu automašīnām. Saetta Winter ziemas riepas ir paredzētas lietošanai gan pilsētās, gan ārpus pilsētas izbraucieniem. Riepas nodrošina drošību un komfortu neparedzamos ziemas laika apstākļos.

Riepās iestrādātais virzienveida protektora raksts palīdz ātri novadīt ūdeni un sniegu, kā arī tas samazina akvaplanēšanas risku, un saglabā efektīvu bremzēšanu mitros laikapstākļos.

9. vieta - ANTARES GRIP 60 ICE

Vēl viens ķīniešu zīmola Antares pārstāvis, kurš šajā topā ieņēma pat 2 vietas. Šīs riepas ir aprīkotas ar ziemas radzēm, un tām ir virziena protektora zīmējums. Antares Grip ziemas riepas ir paredzētas vieglajām automašīnām, krosoveriem un apvidus auto.

8. vieta – ANTARES GRIP 20

Šis modelis izceļas ar maksimālu saķeri ar ceļu ziemas laikapstākļos, veidots no mīksta gumijas maisījuma, kas nodrošina saķeri ar apledojušu asfaltu, kā arī augstu veiktspēju pat spēcīgā salnā un sniegputenī. Šķiet, ka šādam modelim vajadzētu maksāt lielu naudas summu, bet tā nav, šīs ziemas riepas ir iespējams iegādāties par ārkārtīgi demokrātisku cenu. Protektora raksts ir simetrisks un virzienveida, tas neatšķiras no citiem ziemas riepu reljefiem.

7. vieta – Cooper Weathermaster WSC

Ziemas riepas ar radzēm,kas ir paredzētas vieglajām automašīnām. Tās var raksturot, kā riepas ar lielisku saķeri ziemas laikapstākļos, tām ir augsta izturība pret akvaplanēšanu, riepām ir stabila un viegla vadāmība, kā arī ilgs ekspluatācijas periods, kas pierādījies riepas ekspluatējot uz lielākajiem auto parkiem Latvijā.

6. vieta - MARSHAL WI31+

Dienvidkorejas riepu ražotāji prezentēja Marshal WI31+ ziemas riepu modeli ar protektora virzienveida radžu rakstu. Pateicoties optimizētam «tērauda zobu» novietojumam un uzlabotajai konstrukcijai, tas nodrošina drošu saķeri ar ledu un sniegu, kā arī mīkstu, ērtu braukšanu.

5. vieta - AUSTONE SP901

Šīs ziemas riepas ir paredzētas vieglajām automašīnām. Austone SP901 nodrošina lielisku saķeri un komfortu, kā arī šīm riepām ir izteikti izcila trokšņa līmeņa klase. Modelis ir maksimāli pielāgots darbam bargās ziemās. Modeļa pamatā ir asimetrisks protektors, ko attēlo daudzvirzienu bloku struktūras, kas arī atšķiras pēc formas. Šī struktūra ir uzlabojusi riepas saķeres īpašības, palielinot tās veiktspēju uz ziemas ceļiem.

4. vieta – NEXEN WINGUARD SPORT 2 (WU7)

Ziemas riepas bez radzēm ar simetrisku protektora rakstu, kas paredzētas maksimālai drošībai uz sniegotiem ceļiem un ledus. Tiem raksturīga optimālas vadāmības un efektīvas bremzēšanas kombinācija ziemas apstākļos, tādējādi pilnībā apmierinot mūsdienu autovadītāju vajadzības, ko novērtējuši pat AutoBild ziemas riepu testētāju komanda, novērtējot ar atzīmi Ecomeistar. Riepas ar labāko cenas un snieguma attiecību.

3. vieta – MARSHAL (Kumho) MW15

Marshal MW15 ir paredzētas vieglajiem automobiļiem, ar kuriem ir iespējams pārvietoties pa dažādiem ceļa segumiem. Šis modelis apvieno lielisku veiktspēju un atbilstošas izmaksas. Pat lielā ātrumā uz sniegota ceļa seguma riepas nodrošina pārliecinošu vadāmību un maksimālu stabilitāti. Ja esiet nolēmuši ziemas riepas izmantot arī vasarā, tad šis ir izcils variants, jo šo riepu nodilum izturība ir pietiekoša, lai vasarā šīs riepas nenodiltu.

2. vieta - Cooper Discoverer WINTER

Ziemeļamerikas zīmola Eiropas Tehniskā centra inženieri ir izstrādājuši riepas ar virzienveida protektora rakstu, lai apmierinātu autovadītāju vajadzības gada aukstākajos mēnešos.
Cooper Discoverer ziemas riepas bez radzēm ir rūpīgi pārbaudītas ziemas apstākļos Test World (Somijā) un Arctic Falls (Zviedrijā). Tāpēc ražotājs garantē paātrinājuma un bremzēšanas efektivitāti uz sniegotiem un apledojušiem ceļiem.

1. vieta - BRIDGESTONE LM005

Riepu modeli raksturo laba saķere un vadāmība, kā arī lieliskas bremzēšanas spējas gan uz asfalta, gan uz slideniem, apledojušiem un sniegotiem ceļiem, vienmērīga gaita un izcila trokšņa līmeņa klase. Ziemas riepa, kas jaunākajā vācu autožurnāla AutoMotorSport riepu testā ieguva pirmo vietu!

Apkopojot ziemas riepu topu, ir jāsaka, ka jebkura no iepriekš minētajām riepām ir lielisks variants, ko var iegādāties un uzstādīt savai automašīnai ziemas sezonā. Ir vērts atzīmēt vispievilcīgākos ziemas riepu modeļus: no premium riepām bez radzēm - BRIDGESTONE LM005 ir labākais; riepās bez radzēm no vidējā segmenta – CCOOPER DISCOVERER WINTER; un, protams, budžeta segmentā – AUSTONE SP901

Pieminēšanas vērti ir arī Korejiešu ražotāji Marshal un Nexen, kura ziemas riepas ir lieliski piemērotas skarbām un aukstām ziemām. Mēs Jums novēlam veikt pareizu un gudru ziemas riepu izvēli Jūsu automašīnai! Ja šajā topā neatradi neko, riepas.lv noteikti atradīsi kaut ko sev piemērotu!
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress