Šonedēļ nokrišņi mitēsies; Kurzemē iestājies meteoroloģiskais pavasarisSiltais laiks, kāds šorīt ir novērojams lielākajā daļā Latvijas, saglabāsies arī turpmāk, LTV raidījumam “Rīta panorāma” norādīja meteorologs Toms Bricis.

Ņemot vērā pašlaik spēkā esošās prognozes, Kurzemē jau ir iestājies meteoroloģiskais pavasaris, jo februārī vidējā diennakts gaisa temperatūra vairs nepazemināsies zem 0 grādiem- to apliecina arī turpmāko dienu prognozes.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtā informācija, no šodienas atmosfēras spiediens virs Latvijas pakāpeniski paaugstināsies un nokrišņi mitēsies. Turpmākajās nedēļas dienās to būs maz un tie gaidāmi vien dažviet. Pūšot lēnam vējam, atsevišķos rajonos veidosies migla, koki nosarmos.

Šādos apstākļos autovadītājiem jābūt uzmanīgiem – ceļi būs slideni.

Šonedēļ teritorijas lielākajā daļā dienas laikā gaiss iesils līdz 0…+5°, savukārt aukstākās naktis gaidāmas nedēļas pirmajā pusē – debesīm skaidrojoties, austrumos termometra stabiņš noslīdēs līdz -7…-11° atzīmei, bet nedēļas otrajā pusē kļūs vēl siltāk un naktīs gaisa temperatūra vairs nebūs zemāka par -1…-6°.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress