Speciāliste: Vasarā nepieciešams pievērst lielāku uzmanību rūpēm par āduLīdz ar vasaras un karstā laika iestāšanos, nepieciešams pievērst lielāku uzmanību rūpēm par ādas stāvokli un veselību. Ņemot vērā to, ka āda ir ļoti trausla un maiga, nepieciešams par to rūpēties jebkurā laikā un vecumā, īpašu vērību pievēršot tieši vasaras laikā, kad nereti atpūšamies pie jūras vai sauļojamies dabā. Saules baudīšana ir veselīga, taču nedrīkst aizmirst arī par aizsargkrēmu izmantošanu un ādas kopšanu ikdienā, norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” dermatoloģe Guna Grūbe.

“Par ādas veselību iespējams parūpēties ar viss dažādākām metodēm. Viena no izplatītākajām un vienkāršajām ir veselīgs uzturs un dzīvesveids, kas spēlē svarīgu lomu ādas stāvokļa uzlabošanā. Lai āda būtu skaista un veselīga, ieteicams samazināt cukuru saturošu ēdienu un dzērienu patēriņu, priekšroku dodot sezonas augļiem un dārzeņiem, kas palīdzēs nodrošināt ādas svaigumu, elastību mirdzumu. Ādas veselībai lielisks palīgs ir arī ūdens, kas karstā laikā ir īpaši svarīgs,lai āda nekļūtu sausa un nezaudētu savu veselīgo krāsas toni. Ūdeni ieteicams dzert regulāri, tas palīdzēs mitrināt gan ādu, gan izvadīt no organisma nelabvēlīgos toksīnus, lai āda atgūtu savu mirdzumu,” stāsta Guna Grūbe.

“Tāpat nozīme ir fiziskajām nodarbēm. Vasara ir īstais laiks, lai ieplāno laiku fiziskām aktivitātēm, jo tas palīdzēs ne tikai uzturēt ādu tvirtu, veselīgu un stingru, bet arī palīdzēs atbrīvoties no dienas laikā uzkrātā stresa. Stress ir ļoti nelabvēlīgs tieši ādas veselībai, tāpēc no tā nepieciešams atbrīvoties, jo nereti tieši āda atspoguļo mūsu iekšējos konfliktus un emocionālo stāvokli,” turpina Grūbe.

Veselības un skaistuma centra “Adoria” speciāliste atklāj, ka tik pat svarīgs kā veselīgs uzturs un fiziskas aktivitātes, ādas veselībai ir mitrinošie un barojošie ķermeņa losjoni, kas palīdz atbrīvoties no vecās ādas un atgūt jaunu mirdzumu, kā arī nodrošina ādas gludumu. Savukārt, lai pasargātu ādu no apdeguma riska karstākajās vasaras dienās, nepieciešams lietot ādai atbilstošu saules aizsargkrēmu, izvēlētos krēmus ar UVB un UVA filtru, kas no ultravioletajiem stariem pasargās ne tikai ādas virsējos, bet arī dziļākos slāņus. Tāpat pēc sauļošanās vēlams ādu ieziest ar barojošu losjonu.

Veselības un skaistuma centrs “Adoria” piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju un ne tikai.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress