Straujumai ir interese vadīt Ilgtspējīgas attīstības komisijuDemisionējušajai Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (V) ir interese pārņemt Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas vadību.

Intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" Straujuma apstiprināja, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) viņai piedāvājusi vadīt Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisiju, ko premjere uzskata par interesantu piedāvājumu, kuru labprāt pieņemtu.

Runājot par "Vienotības" jaunajām prasībām, kas ir pārņemt Veselības ministrijas (VM) un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) vadību, Straujuma apstiprināja, ka partijai, tāpat kā citām partijām, ir savas intereses.

"Sākotnēji tā bija veselības ministrija, bet tajā pašā laikā mums ir daudz reģionu pārstāvji, līdz ar to mūsu interešu lokā parādās arī Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija," pauda Straujuma.

"Tie nav kategoriski uzstādījumi, bet priekšlikumi ar savu redzējumu," norādīja Straujuma.

Jau vēstīts, ka nesaņemot iepriekš vēlamo ministru pārvaldību, partija “Vienotība” piedāvājusi jaunu variantu – uzticēt tai Veselības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas vadību.

Foto: Valsts kanceleja/https://www.flickr.com/photos/valstskanceleja//https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress