Ticis uzlauzts Medvedeva “Twitter”kontsTicis uzlauzts Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva mikrobloga "Twitter" konts, kurā šorīt ap plkst. 9:12 pēc Latvijas laika parādījies ieraksts par premjerministra atkāpšanos.

"Atkāpjos no amata. Kauns par valdības rīcību. Piedodiet", rakstīts paziņojumā.

Krievijas valdības preses birojs noliedz izskanējušo informāciju, norādot, ka sociālā tīkla "Twitter" nesen veiktie ieraksti neatbilst patiesībai.

Kā norāda Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs, tad viņa rīcībā neesot nekādas informācijas par notikušo, taču, visticamāk, to paveikuši hakeri.

Tāpat Medvedeva mikroblogā bija ievietoti premjerministram netipiski ieraksti. "Mēs varam atgriezties 80 gados. Tas ir skumji. Ja tāds ir manu kolēģu mērķis Krimā, tad tas drīz tiks sasniegts", rakstījis hakeris zem premjerministra vārda.

Viņš arī rakstījis, ka Krievijas iedzīvotājiem nevajadzētu ciest dēļ augstākās valdības problēmām uztvert veselo saprātu, kā arī izteicies par Krievijas prezidenta Vladimira Putina vizīti Krimā :"Vai jūs domājat, ka šodien Jaltā tiks pateikts kaut kas svarīgs? Šaubos. Sēžu šeit un pie sevis domāju: Kāpēc?".

Hakeris veicis vēl dažādus ierakstus, kas saistīti ar Putinu un nākotnes pensiju reformu, pēc kuriem Medvedeva twitter konts tika apturēts un hakera atstātās ziņas izņemtas.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress