Vējonis oficiāli pieteikts Valsts prezidenta vēlēšanāmCeturtdien, 21. maijā, Valsts prezidenta vēlēšanām oficiāli izvirzīts aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, informē Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāve.

Lēmumprojektu par Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām, kas Saeimā notiks šā gada 3. jūnijā, parakstījuši ZZS Saeimas frakcijas deputāts Ingmārs Līdaka, partijas „Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kā arī ZZS Saeimas frakcijas deputāti Gundars Daudze, Ainārs Mežulis un Valdis Skujiņš.

ZZS valde un Saeimas frakcija par Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām vienprātīgu lēmumu pieņēma šā gada 11. maijā, uzsverot, ka pašreizējais aizsardzības ministrs ir pieredzējis politiķis un būtu cienīgs ieņemt valsts augstāko amatu.

Jau iepriekš Vējonis akcentējis, ka viņa prioritātes Valsts prezidenta amatā būtu nacionāla vienotība, nacionālā pašapziņa un patriotisms un sociālais taisnīgums.

Līdz šim Valsts prezidenta amatam oficiāli izvirzīti divi kandidāti, tai skaitā, partijas “Saskaņa” virzītais kandidāts Sergejs Dolgopolovs un Latvijas Reģionu apvienības kandidāts Mārtiņš Bondars.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress