Ventspilī koncertēs “The Soft Moon” no ASV25. septembrī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāms tumsnējās elektroniskās mūzikas mākslinieka Luisa Vaskeza (Luis Vasquez) projekta “The Soft Moon” koncerts.

Luiss Vaskezs nekad nav plānojis, ka “The Soft Moon” izdzirdēs plašāka publika. Viņam mūzika allaž nozīmējusi pašnoteikšanos nevis sevis slavināšanu. Savulaik mazajā Ouklendas dzīvoklītī tapušās drūmās un klusinātās skaņas 2010. gadā sasniedza dzirdīgas ausis, un izdevniecībā “Captured Tracks” tika izdots “The Soft Moon” debijas ieraksts ar tādu pašu nosaukumu. Jau ar pirmajām albuma taktīm Vaskezs klausītāju ievilka savā tumsnējā muzikālajā atmatā, kur to apņēma dark wave un post-punk žanru estētikai piemītoša noskaņa. Noteiktas sabiedrības daļas muzikālo erudīciju un gaumi veidojošais, bet reizē piekasīgais interneta medijs “Pitchfork” ierakstu novērtēja ar atzīmi “8.1”. Debijas ierakstam sekoja albumi “Total Decay” un “Zeros”.

2013. gada vasarā Vaskezs pārcēlās uz dzīvi Itālijā. Ievilcis elpu un ļaujoties iedvesmai mūziķis nosprauda sev vienu vienīgu mērķi – trešajam albumam jākļūst par viņa līdz šim emocionālāko ierakstu. Gandrīz gadu Venēcijas studijā “Hate” tapa “The Soft Moon” jaunākais ieraksts “Deeper”, kurā Vaskeza balss tiešām izskan tik skaidri un patiesi, kā nekad iepriekš. Albums, kas dienas gaismu ieraudzīja šī gada pavasarī, ir caururbjošs Vaskeza pašportrets, kurā viņš cīnās ar pašnāvnieciskām domām, ievainojamību un cenšas rast mierinājumu. Mūziķis uzplēš senas rētas, savas dusmas un paranoju pārvēršot dziesmās, kuras klausītāju ved atpakaļ “The Soft Moon” tumšajā un eifoniskajā pasaulē.

Iespējams, uzaicinājums “The Soft Moon” būt par grupas “Depeche Mode” Eiropas turnejas koncertu iesildītāju pagājušā gada februārī bija vēl viens pagrieziena punkts Luisa Vaskeza dzīvē un radošajā karjerā. Ne velti viņš bijis gaidīts viesis tādos mākslas sarīkojumos kā “Primavera Sound” festivālā Barselonā, Ostinas “Psych Fest” ASV un daudzos citos klausītāju iecienītos festivālos dažādās pasaules vietās.

Biļetes uz koncertu no 30. jūnija, plkst. 12:00 būs nopērkamas t/n „Jūras vārti” un “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

Tikai pirmās 30 biļetes par īpašu cenu – € 4.00.

Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress