Ziemassvētkus pavadīsim silti; pēc tam iestāsies aukstumsLīdz Ziemassvētkiem Latvijā saglabāsies silts laiks, kā arī vietām gaidāmi nokrišņi stipra vēja, lietus un sniega veidā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Tuvākās dienās gaisa temperatūra turēsies 0..+5 grādu robežās, savukārt naktī gaisa temperatūras stabiņš noslīdēs līdz -2 grādiem.

Daudz siltāks laiks iestāsies naktī uz piektdienu, kad valsti šķērsos siltā atmosfēras fronte un gaisa temperatūras stabiņš svārstīties no +4..+8 grādiem. Daudzviet gaidāms stiprs lietus.

Īslaicīgi nokrišņi saglabāsies arī brīvdienās, kad gaisa temperatūra pakāpsies par pāris grādiem zemāk. Savukārt svētdien Latvijā varētu snigt un daudzviet gaidāma arī krusa.

Līdzīgi laikapstākļi saglabāsies arī nākamās nedēļas sākumā, kad Latviju sasniegs aktīvs ciklons ar sniegu, lietu un stipru vēju. Gaidāms, kad gaisa temperatūra turēsies +2..+7 grādu robežās.

Lai gan pagaidām Ziemassvētku prognozes ir mainīgas, pavisam iespējams, svētku laikā gaidāmi brāzmaini laikapstākļi ar sniegputeni un vētru.

Ziemassvētkus pavadīsim silti, taču pēc tam iestāsies daudz aukstāks laiks.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress