Zolitūdes traģēdijas lietā jauni aizdomās turamie patlaban nebūsIzmeklētāji pagaidām neplāno atzīt vēl kādu personu par aizdomās turamo Zolitūdes traģēdijas lietā, otrdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" apstiprināja Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

"Pašlaik izmeklētāji neplāno tuvākajā laikā atzīt vēl kādu aizdomās turamo. Tas attiecas arī uz juridiskajām personām un patlaban mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad aktīvi sākam strādāt pie procesuālo dokumentu noformēšanas, lai nodotu lietu kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrā, un tas varētu notiks marta otrajā pusē" sacīja Grišins.

VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks informēja, ka deviņas, patlaban aizdomās turamās personas ieņem diezgan nozīmīgu lomu "Maximas" būvniecības plānošanas un projektēšanas procesā, kurās konstatētas virkne pārkāpumu un noziedzības bezatbildības.

Kopumā Zolitūdes kriminālprocesā pret piecām juridiskajām personām uzsākts piespiedu ietekmēšanas process un par aizdomās turētajām atzītas deviņas personas – piecas par pārkāpumiem būvniecības un projektēšanas procesā, trīs par noziedzīgu bezdarbību būvniecības uzraudzības laikā un viena par pārkāpumiem darba drošības jomā.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress