10 idejas, ko darīt vasarā kopā ar bērniemBērni tik ļoti ilgojas pēc vasaras brīvlaika, lai beidzot varētu savā nodabā brīvi spēlēties un neapmeklēt skolu, draiskoties ārā, peldēties un ēst saldējumu. Vasaras dienām lēnām ritot, arī šīs nodarbes sāk kļūt garlaicīgas un no vecākiem tiek prasītas īpašas izklaides un aktīvās atpūtas iespējas. Ko darīt vasarā ar aktīviem bērniem, lai vakarā tie justos patīkami saguruši, bet laimīgi?

Ja neesat sagatavojušies šai vasarai un izmisīgi meklējat, ko darīt brīvdienās, kur ir atrodami kartingi Rīgā, kur ir lielākie āra peldbaseini vai kvadraciklu izbraucieni bērniem, tad esam sagatavojuši nelielu apskatu ar bērnu vasaras aktivitātēm, kuras aizraus arī pieaugušos. Aiziet!

Izbrauciens ar kvadraciklu

Bērni jau no pašas mazotnes ir sajūsmā par visu, kam ir motors un kas izdveš motora skaņas. Kvadracikla jauda un viegla vadāmība pilnībā aizrauj, turklāt jums ir iespēja izbraukt neparastus meža vai bezceļu maršrutus, mēģinot savaldīt jaudīgo kvadraciklu. Kvadracikla noma ir iespējama arī bērniem, protams, vecāku uzraudzībā.

Kartingi

Lietainā dienā var izvēlēties izbraukāt kartingus hallē, taču lielāko jautrību var sasniegt tieši āra trasēs, kas vijas līkločiem un neatstāj vietu garlaicībai. Kartingi bērniem ārkārtīgi patīk, tā ir iespēja puišiem pavadīt laiku ar tēviem vai visai ģimenei izklaidēties jautrā sacensību garā.

Āra ūdens atrakciju parks

Piepūšamās atrakcijas uz ūdens ir vesela pasaule, kuru izpētīt un izpriecāties no visas sirds. Te var izmēģināt savu veiklību, rāpjoties, lecot, lienot un mēģinot neiekrist ūdenī! Un, pat ja tas notiek, tas sagādās īstu prieku un sirsnīgus smieklus.

Disku golfs brīvā dabā

Tā ir lidojošā šķīvīša spēle, kas tiek salīdzināta ar frīsbiju, bet ir ļoti līdzīga golfam - spēlētāja galvenais uzdevums ir trāpīt ar disku īpašā grozā ar ķēdēm, nevis bedrītē. Jautrība, sportisks sacensību gars, veselīga un atpūta brīvā dabā visai ģimenei – disku golfs ir spēle, kas paredzēta ikvienam, jo to ir viegli apgūt un interesanti spēlēt.

Skrituļošana

Skrituļslidas ir lielisks sporta veids, kā ​​bērnos attīstīt fizisko veiklību, mācīties neatlaidību un paveikt ieplānoto. Ja jums jau ir iegādātas skrituļslidas, izmantojiet iespēju palaist bērnus speciālajā skrituļošanas skolā, kur iemācīs skrituļošanas tehniku un drošību. Rīgā un Mežaparkā it sevišķi ir daudz ierīkotu asfaltētu vietu, kur mācīties skrituļot visai ģimenei!

Izbrauciens ar SUP dēli

SUP dēlis ļauj iemācīties bērnam perfekti noturēt līdzsvaru, ko vēlāk varat izmantot, lai attīstītu citus ūdens sporta veidus, tādus kā vindsērfingu vai kaitošanu. SUP dēļus jūs varat iznomāt uz pāris stundām vai pat veselu diennakti un izmantot tajā vietā, kur jums vislabāk vēlētos. Supot var arī purvā!
Lidojums ar mazo lidmašīnu

Ja vasarā neizdodas aizlidot tālākā ceļojumā, tad aplūkojiet Latvijas krāšņās ainavas no putna lidojuma un iegūstiet to īpašo piedzīvojuma garšu tepat! Mazās Cessna vai Aeroprakt tipa lidmašīnas ļauj uzņemt līdz pat 4 pasažieriem. To lidojumu maršrutos ir gan Rīga, gan gleznainās ainavas, kur patiesi ir ko pētīt un par ko sajūsmināties!

Purva pārbrišana gida pavadībā

PurvaBrideji.lv piedāvā neparastu pārgājienu maršrutus, kas ved tieši caur purvu. Ar īpašajām purva kurpēm jums nebūs jāuztraucas par piesmeltiem zābakiem un var droši iebrist purvā vietās, kur citādi tas būtu neiespējami. Ja ir bažas doties purvā vieniem pašiem, var ņemt talkā pieredzējušus gidus, kuri atklās neskartās dabas burvību.

Zinātnes centri un izrādes

Lai neaizmirstos skolas gaitas un bērnu acīs iemirdzētos ģēnija dzirksts, dodieties savā brīvdienā kādā no zinātnes centriem, kur bērnu priekam tiek demonstrēti eksperimenti, fizikas likumi un prāta triki.

Kur tādus meklēt?

​​Zinātnes centrs “VIZIUM” - Ventspils
Zinātnes centrs “AHHAA” - Igaunija
“LABORATORIUM” - Rīga
“Tehnoannas pagrabi” - Rīga

Deju studija

Vasaru var pavadīt arī radoši un lietderīgi! Deju stili un veidi ir tik dažādi, ka katram bērnam var atrast piemēroto variantu, kas aizraus un iedegs vēlmi izpausties muzikālā ritmā. Deju studijas apmeklējums būs ideāls risinājums vasaras brīvlaikam, lai nodarbinātu bērnus un vienlaicīgi ļautu izjust prieku par saviem panākumiem.
Lai arī kāds būtu jūsu brīvdienu vai atvaļinājuma galamērķis kopā ar bērniem, izbaudiet to no visas sirds kopā ar viņiem, noliekot telefonus malā un degsmaini izbaudot katru mirkli. Patiesībā, izklaižu un atpūtas iespēju klāsts ir neizsmeļams, un jūsu vasaras programma var tikt piepildīta ar skaistākajām šīs vasaras atmiņām jau šodien.

Publicitātes materiāls
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress