4 skaistas viesnīcas, kas piedāvā aizraujošu dabas baudīšanas pieredziKas ir ainavu viesnīca? - Šis salīdzinoši jaunais jēdziens attiecas uz naktsmītņu stilu, kas saplūst ar apkārtējo vidi un pievērš uzmanību dabas skaistumam. Tāpēc ainavu viesnīcas tiek būvētas, īpaši saudzējot vidi un izmantojot videi draudzīgus paņēmienus un materiālus. Tām ir arī vienkāršs, organisks dizains, kas iekļaujas vietējā reljefā, nevis to maina. Tās parasti atrodas aizsargājamās teritorijās un izolētās vietās ar izcilu dabas skaistumu, ļaujot apmeklētājiem aizbēgt no visa, atjaunot saikni ar dabu un pilnībā izbaudīt elpu aizraujošus skatus. Tāpat arī spēļu automāti online ļoti brīvi ienāca sabiedrībā un tagad ir pazīstami visā pasaulē, lai piedāvātu iespēju uz brīdi aizbēgt no ikdienas steigas.

Apmeklējiet kādu no šīm elpu aizraujošajām viesnīcām, kas atrodas visā pasaulē, lai uz nedēļas nogali vai ilgāk aizbēgtu no pilsētas un izbaudītu dabu tās visā krāšņumā!

1. Urugvajas ainavu viesnīca Sacromonte Spānijā

Arhitektu biroja MAPA projektētā Urugvajas viesnīca Sacromonte Landscape Hotel sastāv no 13 saliekamajām tērauda ēkām, kas šķietami pēkšņi pazūd nepieradinātajā Maldonado augstienē. Katru eleganto, moderno namiņu ieskauj nomaļa daba, un tā ir pārklāta ar spoguļstiklu un glīti sakārtotām koka plāksnēm, kas saplūst ar apkārtējo vidi. Privātie apļveida baseini nodrošina pilnvērtīgu vides izjūtu. Tajā pašā laikā iekšpusē tumšais akmens, ozolkoka sienu paneļi un krāšņie logi no grīdas līdz griestiem rada unikālu sajūtu, ka esiet pilnībā iegrimis apkārtējā vidē. Pusceļā starp Punta del Este un Hosē Ignacio šī apbrīnojamā dabas svētvieta ir izpletusies 100 hektāru platībā ar savvaļas pļavām, jauniem vīna dārziem un avota ūdenskrātuvēm.

2. Zviedrijas viesnīca Bergaliv Landscape Hotel

Bergaliv ir vienīgā vieta Zviedrijas ziemeļos, kur doties klusā, uz dabu orientētā atpūtā. Lai gan viesnīca vēl ir tikai plānošanas stadijā, tās mērķis ir sniegt viesiem sajūtu, ka viņi ir vienoti ar dabu. Loft House, 33 metrus augsta koka ēka, kas paredzēta atpūtai divatā, ir uzcelta uz bijušajās slēpošanas trases, lai nodrošinātu nepārtrauktu skatu uz apkārtējo koku galotnēm un Ljusnanas upes ieleju zem tās, nenodarot kaitējumu videi. Zemnieciskais, minimālisma stilā iekārtotais interjers, kura apdarei izmantoti neapstrādāti, dabiski materiāli un mēbeles, ir veltījums skandināvu arhitektūras tradīcijām un harmoniski iekļaujas apkārtējā meža vidē.

3. Spānijas viesnīca VIVOOD Landscape Hotel

Viesnīca VIVOOD Landscape Hotel, kas atrodas pašā Alikantes sirdī elpu aizraujošajā Gvadalestas ielejā, saviem viesiem piedāvā autentisku bezkompromisa komforta sajūtu, kas ļauj aizbēgt no visa. Viesnīca apvieno dabas skaistumu, modernu dizainu un ilgtspējīgu praksi. Šajā augstākās klases viesnīcā, kas paredzēta tikai pieaugušajiem, ir 25 atsevišķi numuri, no kuriem katrs ir glīts, videi draudzīgs, ar panorāmas dušu, minibāru un logiem no grīdas līdz griestiem, no kuriem paveras skats uz neskarto dabas ainavu. Spāņu arhitekts Daniels Majo (Daniel Mayo) projektēja numurus ar baltām sienām un pelēkām keramikas flīžu grīdām. Luksusa dzīvokļos ir arī džakuzi un privātas āra terases. VIVOOD restorāns piedāvā veselīgus ēdienus, kas pagatavoti tikai no reģionālajiem bioloģiskajiem produktiem, tādējādi veicinot uzņēmuma apņemšanos ievērot ilgtspēju.

4. Norvēģijas viesnīca Juvet Landscape Hotel

Juvet atrodas Norvēģijas mežos, netālu no fjorda piekrastes rietumu ciemata Andalsnes. Tā ir skaista viesnīca, kas iekļaujas nepieradinātajā apkārtnē. Arhitektu biroja Jensen & Skodvin projektētais ievērojamais modernisma tornis kalpoja par kulta filmas Ex Machina uzņemšanas vietu. Tajā var nakšņot cilvēki 9 stilīgās koka mājiņās, kas saplūst ar apkārtējo ainavu.

Skati iemūžina visu no upēm līdz kalniem, taču viens ir nemainīgs: cieša, personiska saikne ar ārējo dabas vidi. Kamēr tumšā betona spa zona ir ievijusies augsnē pie upes, kurā ir āra karstā baļļa, tvaika pirts un atpūtas telpa ar atvērtu kamīnu, tikmēr saimnieciskā stilā gatavotas maltītes tiek pasniegtas krāšņi atjaunotā senā kūtī.

Mediju materiāls
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress