7 padomi par attiecībām un ne tikai

Kā uzlabot attiecības? Neļaut tajās ienākt konfliktiem. Iespējams, šie padomi tev noderēs!

Pirmais padoms

Pajautā sev, ko tu patiesībā vēlies. Un tas attiecas ne tikai uz attiecībām ar vīrieti un apkārtējiem, bet vispār uz dzīvi kopumā. Uzdod sev šo jautājumu katru dienu un atbilstoši atbildei arī dzīvo to.

Otrais padoms

Necenties pielāgoties vīrietim vai manipulēt ar attiecībām. Šodien tiek sniegti tik daudz padomi par to, kā pareizi uzvesties. Nav vērts censties uzvesties pareizi, ja tevi nomoka neapmierinātība un naids. Labāk seko trešajam padomam.

Trešais padoms

Katru rītu meditē, lai attīrītu savu prātu no liekām domām, atjaunotu savu enerģiju un atbrīvotos no veciem aizvainojumiem. Tas padarīs tavu dienu košu, piepildītu un laimīgu.

Ceturtais padoms

Katru vakaru, vēlams pirms miega, meditē. Tad tavs miegs būs dziļš un dziedinošs. No rīta tu pamodīsies pozitīvā noskaņojumā.

Piektais padoms. Novērtējums

Praktizē nereaģēšanu. Te runa ir par tām reakcijām, kas rodas vēl pirms dusmu un aizvainojuma parādīšanās.

Sestais padoms

Ja vēlies sākt skaidrot attiecības, vispirms izdzer divas glāzes ūdens un veic vismaz 11 minūšu meditāciju. Vīrieši nesaprot emocionālu attiecību skaidrošanu, jo tādos brīžos viņos izslēdzas spēja dzirdēt un saprast. Ja pēc meditācijas tev vēl ir vēlēšanās noskaidrot attiecības, runā mierīgi, nosvērti, loģiski.

Septītais padoms

Mīli sevi un esi laimīga, neatkarīgi no vīrieša un attiecībām ar viņu!
Foto: SoCal Photo Design/ https://www.flickr.com/photos/mcbethphoto/ https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress