Latvijas lauksaimniecības produkcijas ražotāji piedalīsies starptautiskā gadatirgū Taškentā

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā informē:

No 12. līdz 14. jūlijam Taškentā norisināsies Starptautiskais augļu un dārzeņu gadatirgus, kas veltīts Uzbekistānas lauksaimniecības produkcijas eksportspējas paaugstināšanai. Gadatirgus ietvaros paredzēti arī vairāki darbsemināri par nozares produkcijas standartizāciju, sertifikāciju, ražošanu un iepakošanu, kā arī aktuāliem muitas jautājumiem.

Gadatirgū plāno piedalīsies arī speciālisti no Latvijas lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārtikas pārstrādes tehnoloģiju uzņēmumiem – kooperatīvās sabiedrības "Mūsmāju dārzeņi", SIA "Friteks", SIA "Mežuļi" un SIA "Paplāte Nr. 1". Paredzēts, ka kooperatīvās sabiedrības "Mūsmāju dārzeņi" valdes priekšsēdētāja un biedrības "Zemnieku saeima" valdes locekle Edīte Strazdiņa vienā no izstādes darbsemināriem konsultēs Uzbekistānas ražotājus par lauksaimniecības produkcijas standartizācijas prasībām Eiropas Savienībā.

Latvijas pārstāvju dalību starptautiskajā izstādē organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Uzbekistānā.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress