Valmieras vasaras teātra festivāla programmu papildinās mūzikas vakari

Valmieras vasaras teātra festivālā, kas norisināsies no 5. līdz 7. augustam, teātra izrāžu un kino piedāvājumu ik dienu noslēgs mūzikas vakari Valmiermuižas Alus dārzā. Tajos apmeklētājiem būs iespēja baudīt alternatīvās mūzikas programmu, ko caurstrāvos drosmīga pieeja tradīcijai un meklējumiem mūsdienās, sākot ar akadēmisko deju mūziku un beidzot ar alternatīvo roku. Mūzikas programma, tāpat kā kino, bērnu un jauniešu programma, festivālā būs pieejama bez maksas.

Piektdien, 5. augustā, tieši pusnaktī par Valmiermuižas klēts pagalma saimniekiem kļūs grupa «Tesa». Pirms 11 gadiem dibinātā pašmāju mūziķu apvienība, kas plaši zināma alternatīvās mūzikas cienītāju vidū, lielākoties koncertē ārpus Latvijas robežām – Eiropā un Krievijā, tādēļ vēl jo gaidītāka būs grupas uzstāšanās pašu mājās. «Mums būs prieks uzspēlēt Valmieras vasaras teātra festivālā, īpaši tāpēc, ka mēs visi profesionālā ziņā esam diezgan saistīti ar teātri. Uzspēlēsim kaut ko smagāku un skaļāku nekā ierasts, un ceram, ka daudziem tas būs arī jaunatklājums,» saka viens no grupas mūziķiem Dāvis Burmeisters.

Sestdien, 6. augustā, festivāla otro dienu 24:00 noslēgs grupa «Mūsdienas». Tāpat kā par festivāla teātra izrādēm, arī par šiem izpildītājiem var teikt - jauniestudējums. Grupas līderis Jēkabs Nīmanis: «Mēs eksistējam tikai tajā brīdī, kad esam uz skatuves. Mums nav pagātnes un nākotnes, mēs izvairāmies no atsaucēm. Tas viss izklausīsies diezgan ritmiski, dejojami un, cerams, iekustinās arī festivāla apmeklētājus.»

Svētdien, 7.augustā, Valmiermuižas Alus dārzā notiks divi muzikāli pasākumi. Pulksten 16:00 dziesmas ar Čaka vārdiem, kas pirms vairākiem gadiem tapa izrādei «Egoisti» Valmieras teātrī, kopā ar domubiedriem izpildīs mūzikas autore Anete Kozlovska. Savukārt festivāla noslēgumā pēc Valmiermuižas staļļa pagalmā notiekošās izrādes «Spēlēju, dancoju» visi apmeklētāji tiks gaidīti Valmiermuižas Alus dārzā, kur pulksten 24:00 notiks danči ar grupu «Iļģi».

Festivālu rīko Valmieras drāmas teātris sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Trīs dienās brīvā dabā un pilsētvidē – īpaši festivālam radītas izrādes, programma bērniem un jauniešiem, brīvdabas kino, kā arī mūzikas programma. Apmeklētāju ērtībām daļa notikumu būs pieejami bez maksas.

Informācija un festivāla programma www.valmierasfestivals.lv
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress