Baltinavā notiks mūzikas festivāls „Osvalds 2015”8. augustā Baltinavā notiks mūzikas festivāls „Osvalds 2015”. Šis ir festivāla 20 gadu pastāvēšanas jubilejas gads.

Osvalds ir vecākais mūzikas festivāls Latgalē, to raksturo pastāvīgā pozitīvā gaisotne un arī plaša muzikāla daudzveidība. Cerams, ka jubilejas reize spēs piedāvāt apmeklētājiem jaunas emocijas un saglabāt esošās tradīcijas.

Darbība šajā jubilejas reizē notiks uz 4 skatuvēm vienlaicīgi:

Konkursa skatuve - Šī skatuve ir jaunums festivālā, jo tā pilnībā atvēlēta jauno grupu un izpildītāju vajadzībām. Konkursa mērķis ir atbalstītt jauno mūziķu radošās aktivitātes, dodot iespēju palielināt viņu skatuvisko pieredzi. Uz šīs skatuves jaunie izpildītāji cīnīsies par iespēju tikt pamanītiem no apmeklētāju puses, kā arī tikt pamanītiem profesionālas žūrijas "acīs". Vienlaicīgi tā ir cīņa arī par iespēju iegūt apmaksātu dziesmas ieraksta laiku profesionālā skaņu ierakstu studijā un citas vērtīgas balvas. Šīs skatuves viesmākslinieks - grupa Dabasu Dyrovas.

Tradicionālā skatuve - Vieta, kas atvēlēta Latvijā populāras pop mūzikas cienītājiem. Kontekstā ar Osvalda 20 gadu jubileju un atceroties to, ka festivāls ir sācies kā vietējo muzikantu saiets, tad šim notikumam par godu tiks izveidota īpaša koncertprogramma. Tās ietvaros apvienosies bijušā Balvu rajona grupu mūziķi, kas Osvaldā ir piedalījušies no pašiem pirmsākumiem. Tādā veidā apmeklētājiem, it sevišķi vecāka gada gājuma un muzikantiem, kas veidoja festivāla pirmssākumu, būs iespēja sajust īpašo jubilejas "garšu". Bez koncerta dalībniekiem uz tradicionālās skatuves uzstāsies- Apvedceļš, Olga Rajecka un Lauris Reiniks ar pavadošajām grupām , Borowa MC, Forte. Programmu vadīs un publiku izklaidēs Māris Grigalis.

Elektroniskās mūzikas skatuve - Skatuve, kas viennozīmīgi ir ieņēmusi stabilu vietu festivālā. Tā ir vieta, kur savienojas eksotiska vide (1800 kvadrātmetru liels bijušā kolhoza šķūnis) ar azartiska dīdžeju uzstāšanās, ko papildina iespaidīgs skaņas, video un gaismas šovs. Šī gada skatuves īpašais viesis COSMONAUT (MegaBeat / Intricate) RU/EE - grupas Radiotrance veidotājs, daudzu klasisku starptautiski atpazīstamu elektroniskās deju mūzikas hitu autors, kurš uzstājies kopā ar tādiem māksliniekiem, kā The Prodigy, Underworld, Paul Van Dyk, Tiesto, u.c.

Zaļumballes skatuve - Bieži vien visjautrākā festivāla norises vieta, kur vairāk un mazāk populāru muzikantu izpildījumā skan mūzika, kādu ir ierasts dzirdēt īstā zaļumballē. Pārsvarā tā ir šlāgermūzika, kas ir viens no populārākajiem mūzikas žanriem Latvijā. Šogad uz šīs skatuves uzstāsies duets Gunārs un Zane, grupas Liepavots, Ginc un Es, Transleiteri, Brīvdiena, radošā apvienība "Termoss" un muzikants Zintis Krakops. Skatuves saimnieks Dainis Platacis.

Protams, rīkojot festivālu, tiek domāts ne tikai par mūzikas programmu. Apmeklētāju labsajūtai tiks organizētas dažādas atrakcijas un izklaides ( katapults, loterijas, konkursi), izmantoti profesionālas apsardzes pakalpojumi, piedāvāta kvalitatīva sabiedriskā ēdināšana, uzstādītas pārvietojamās tualetes, uzstādīta kvalitatīva skaņu un gaismu tehnika un nodrošinātas daudzas citas lietas, bez kurām nav iedomājama jebkura pasākuma norise.

Biļešu iepriekšpārdošana www.bilesuparadize.lv.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress