ES pagarina sankcijas pret KrievijuEiropas Savienības (ES) dalībvalstis trešdien vienojušās pagarināt ekonomikās sankcijas pret Krieviju par sešiem mēnešiem, ņemot vērā tās agresiju Ukrainā, vēsta ārvalstu mediji

ES valstu līderi vienojušies, ka ekonomiskās sankcijas pret Krieviju būs spēkā līdz 2016.gada janvārim, kad paredzēts pilnībā īstenot Minskas pamieru. Oficiāls atzinums par sankciju pagarināšanu pret Krieviju tiks iesniegts pirmdien, 22. jūnijā, ES ārlietu ministru Padomē.

Tikmēr "Krievijas Dzelzceļa" vadītājs Vladimirs Jakuņins ES lēmumu pagarināt sankcijas nosaucis par "ekonomikas mazohismu".

"Eiropas biznesa vide pieprasa pārtraukt sankcijas, taču tā nespēj pretoties politiskā līmeņa spiedienam," sacīja Jakuņins.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ES noteikusi pret valsti ekonomiskās sankcijas. Krievija gan vairākkārt ir norādījusi, ka Ukrainas austrumos necīnās Krievijas armija un visu vainu novēlusi uz medijiem, kas pēc Krievijas domām, nav ticami pierādījumu avoti.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress