Graudaugu cepumi – bagātīgs enerģijas avots rudens sezonaiMums ne vienmēr atrodas laiks pilnvērtīgai maltītei, tādēļ ir svarīgi parūpēties par to, lai somā vienmēr atrastos kas uzkožams. Uzkodām, ar ko aizstājam kādu maltīti, ir ne tikai jāmazina izsalkuma sajūta, bet jāsniedz organismam nepieciešamās uzturvielas, tādēļ labs risinājums steidzīgai ikdienai ir auzu pārslu un kliju cepumi. Tā ir barojoša uzkoda, kas vairo enerģiju un labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus, neradot smaguma sajūtu vēderā.

Kaut arī graudaugu cepumi rada sāta sajūtu, tie tiek uzskatīti par diētisku produktu. Piemēram, klijām piemīt liela absorbcijas spēja, tādēļ, nonākot vēderā, tās aizņem lielu tilpumu, liekot cilvēkam justies pilnvērtīgi paēdušam. Kliju sastāvā ir daudz B grupas vitamīnu, kas labvēlīgi ietekmē nagu, matu un ādas veselību, kā arī pasargā no bezmiega un depresijas. Šīs grupas vitamīni ir īpaši nozīmīgi rudens un ziemas sezonā, jo aukstajā laikā mūsu organisms ir novājināts.

"Veselības cepumu" sastāvā ir vērtīgie auzu milti, kas satur daudz šķiedrvielu. Tā kā auzās ir aptuveni trīs reizes vairāk taukvielu, nekā citos graudaugos, tās nodrošina ilgu sāta sajūtu un ir vērtīgs šķiedrvielu avots. Auzas tiek uzskatītas par vienu no veselīgākajiem produktiem pasaulē - to sastāvā ir kālijs, magnijs, dzelzs, B1 un E vitamīni, kā arī augstas kvalitātes proteīns. "Veselības cepumi" ir vērtīgi aktīva dzīvesveida piekritējiem un sportistiem.

"Veselības cepumi" nav unikāls atklājums, bet gan pārbaudītas senču vērtības. Izstrādājot savu produkciju, mēs galvenokārt domājam pat to uzturvērtību un izejvielu kvalitāti. Zināms, ka mūsu uzturs atspoguļojas pašsajūtā un izskatā, un mūsu mērķis ir veselīgi un dzīvespriecīgi klienti, " atzīst maiznīcas valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa - Eglīte.

"Vidzemes maiznīca" rūpējas par to, lai radītu ne tikai gardus, bet arī vērtīgus produktus, kas vairo cilvēku labsajūtu, tādēļ maiznīcas speciālisti sadarbojas ar biroju “Dabīgs produkts”. Kopumā maiznīcā top vairāk nekā 200 dažādu izstrādājumu, kuru klāstā ikviens var atrast ko sev tīkamu. Tā kā pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku pievēršas veselīgam dzīvesveidam un praktizē sabalansētu uzturu, klienti novērtē "Vidzemes maiznīcas" radītos produktus un labprāt izvēlas tos kā alternatīvu kādai no maltītēm.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress